Herbalife Gran Canaria - Stelmet Zielona Góra na żywo, transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Rewanżowe spotkanie koszykarskiego Eurocup pomiędzy Herbalife Gran Canaria a Stelmetem Zielona Góra, odbędzie się na żywo w środę o 21:30. Transmisja TV i Stream online. Zobacz, gdzie oglądać ten mecz.

Bruno Szafer

Herbalife Gran Canaria - Stelmet Zielona Góra, transmisja TV, stream online

Mecz w ramach koszykarskiego Eurocup pomiędzy Herbalife Gran Canaria a Stelmetem Zielona Góra odbędzie się w środę o 21:30. Transmisja TV na żywo na antenie TVP Gorzów. Transmisja opóźniona o piętnaście minut rozpocznie się w Eurosport 2. Spotkanie odbędzie się również na żywo w internecie. Stream online o 21:30 w sport.tvp.pl oraz o 21:45 w Eurosport VOD. Relacja na żywo w WP SportoweFakty

Stelmet Zielona Góra na żywo, rewanż w EuroCup

W pierwszym starciu ćwierćfinałowym w Zielonej Górze lepsi okazali się koszykarze Herbalife Gran Canaria. Wygrali ze Stelmetem BC 93:82. Najwięcej punktów w ekipie trenera Saso Filipovskiego zdobył Dee Bost. Rozgrywający zanotował 20 oczek. W szeregach hiszpańskiego zespołu świetnie spisywał się Alen Omić, który również zdobył 20 punktów.

Stelmet przegrał też na podwórku krajowym. Niespodziankę w Toruniu sprawił Polski Cukier i pokonał aktualnych mistrzów Polski 83:80. Mimo tego zielonogórzanie wciąż zajmują pierwsze miejsce w tabeli Tauron Basket Ligi. Mają w niej bilans 21 zwycięstw i 3 porażek. Za Stelmetem znajdują się odpowiednio Anwil Włocławek, Rosa Radom i Polski Cukier Toruń. Wszystkie te ekipy mają na swoim koncie po 20 wygranych.

Podopieczni trenera Saso Filipovskiego, chcąc myśleć o kontynuowaniu przygody w europejskich pucharach muszą wygrać w Hiszpanii dwunastoma oczkami. Zwycięstwo jedenastoma punktami sprawi, że dojdzie do dogrywki i to ona wyłoni drużynę, która zagra w półfinale Eurocup.

Mecz na żywo: Herbalife Gran Canaria - Stelmet Zielona Góra / 23.03.2016, 21:30 / Transmisja TV: TVP Gorzów (21:30) i Eurosport 2 (21:45). Stream online: sport.tvp.pl i Eurosport VOD. Relacja w WP SportoweFakty.