Genialny występ Davida Logana!

David Logan w wybornej dyspozycji. W spotkaniu z Grissin Bon Reggio Emilia były reprezentant Polski w ciągu 34 minut zdobył aż 37 punktów!

Karol Wasiek

To był zdecydowanie najlepszy występ Davida Logana w tym sezonie. Były reprezentant Polski był głównym architektem zwycięstwa Banco di Sardegna Sassari w starciu z wiceliderem tabeli, Grissin Bon Reggio Emilia. Koszykarz zdobył 37 punktów w ciągu 34 minut spędzonych na parkiecie. Tylu punktów w obecnych rozgrywkach zawodnik jeszcze nie uzyskał.

Logan trafił 7 z 10 rzutów z dystansu i 10 z 13 rzutów wolnych i był najskuteczniejszym zawodnikiem meczu. Wspierali go Joe Alexander i Rok Stipcević, którzy zdobyli po 16 "oczek".

Dzięki wygranej (102:98) Banco di Sardegna Sassari praktycznie zapewniło sobie grę w play-offach. W tym momencie zespół mistrza Włoch z bilansem 15:13 zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Z fazą play-off może za to pożegnać się drużyna Aleksandra Czyża, Giorgio Tesi Group Pistoia, która przegrała w poniedziałkowy wieczór z Umaną Reyer Venezia 68:74. Reprezentant Polski na parkiecie przebywał 30 minut, zdobywając w tym czasie 11 punktów. Jego zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli (14:14).