Liga Letnia NBA: genialny mecz tria San Antonio Spurs

Jak się okazuje trzech niesamowicie dysponowanych graczy wystarczy do wygranej w koszykówce. Trio z San Antonio Spurs zdobyło ponad 80 procent punktów całego zespołu, który w końcowym rozrachunku ograł Philadelphię 76ers.

Krzysztof Kaczmarczyk

Po pierwszym triumf w NBA Summer League sięgnęła ekipa z Nowego Jorku, która dzięki wygranej 8:0 w dogrywce pokonała ekipę Los Angeles Clippers.

Drużynie z LA nie pomogły 43 punkty duetu Brice Johnson - Diamond Stone. Na przeszkodzie do zwycięstwa stanęło 28 strat.

W ekipie Knicks szalał Chasson Randle, który aż sześciokrotnie trafił zza łuku i łącznie okazał się najskuteczniejszym graczem meczu.

Wielkie trio dało sukces San Antonio Spurs z Philadelphią 76ers. Jonathon Simmons, Bryn Forbes i Kyle Anderson zdobyli łącznie aż 81 punktów! Simmons był nie do zatrzymania notując w swoich statystykach aż 35 punktów (13/18 z gry i 8/9 z linii rzutów wolnych), 7 zbiórek i 5 asyst.

Ekipie z Philly do wygranej nie pomogła znakomita czwarta kwarta, wygrana aż 28:12.

Po trzecie zwycięstwo w lidze letniej sięgnęła ekipa z Miami. Heat, prowadzone do boju przez Josha Richardsona. Ten na swoim koncie zapisał 22 punkty, z czego 10 uzyskał w pierwszej kwarcie. Do dorobku punktowego dołożył jeszcze 6 asyst. Dzielnie wspierał go Justise Winslow - autor 15 oczek.