WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

BLK: trenerzy głosowali na najlepszą piątkę ligi, na kogo oddali swoje głosy?

Trenerzy 12 klubów Basket Ligi Kobiet oddali swoje głosy na najlepszą piątkę sezonu zasadniczego. Na kogo oddano najwięcej głosów?
Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
WP SportoweFakty

Sharnee Zoll ze Ślęzy Wrocław i Courtney Hurt z InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski otrzymały najwięcej głosów od szkoleniowców klubów Basket Ligi Kobiet. Oddawali oni głosy na najlepszą piątkę rundy zasadniczej.

Obok wspomnianych wyżej koszykarek w piątce znalazły się jeszcze Agnieszka Skobel (Ślęza), Darxia Morris z Energi Toruń i Ewelina Kobryn z Wisły Can-Pack Kraków.

Zoll i Hurt otrzymały po 10 głosów, Morris 9, Kobryn 8, a Skobel 4. Pozostałe głosy trafiły do: Stephanie Talbot (4 głosy), Carolyn Swords (3), Elżbiety Międzik (2), Hind Ben Abdelkader (1), Kelley Cain (1), Jamierry Faulkner (1), Agnieszki Kaczmarczyk (1), Pauliny Misiek (1), Raisy Musina (1), Dominiki Owczarzak (1), Aleksandry Pawlak (1), Maurity Reid (1), Magdaleny Szajtauer (1).

Na kogo swoje głosy oddali szkoleniowcy?

Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław): Jamierra Faulkner, Hind Ben Abdelkader, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Jose Ignacio Hernandez (Wisła Can-Pack Kraków): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Carolyn Swords

Algirdas Paulauskas (Energa Toruń): Sharnee Zoll, Agnieszka Skobel, Elżbieta Międzik, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Dariusz Maciejewski (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.): Sharnee Zoll, Maurita Reid, Darxia Morris, Carolyn Swords, Kelley Cain

Maros Kovacik (CCC Polkowice): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Tomasz Herkt (Artego Bydgoszcz): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Krzysztof Szewczyk (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Agnieszka Skobel, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Marek Lebiedziński (Basket 90 Gdynia): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Elżbieta Międzik, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Mirosław Orczyk (JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Agnieszka Skobel, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Teodor Mołłow (PGE MKK Siedlce): Dominika Owczarzak, Agnieszka Skobel, Paulina Misiek, Agnieszka Kaczmarczyk, Magdalena Szajtauer

Dariusz Raczyński (Cosinus Widzew Łódź): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Courtney Hurt, Raisa Musina, Carolyn Swords

Wojciech Szawarski (TS Ostrovia Ostrów Wlkp.): Sharnee Zoll, Darxia Morris, Aleksandra Pawlak, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

ZOBACZ WIDEO Mateusz Klich: Chciałbym wrócić do reprezentacji, jestem na to gotowy

Piątka wybrana przez trenerów jest zaskoczeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowe

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×