Stal o krok od półfinału

Zdjęcie okładkowe artykułu:

W trzecim spotkaniu ćwierćfinału play off pierwszej ligi koszykarzy Stal Stalowa Wola wygrała przed własną publicznością z MOSiR-em Krosno 68:61. Dzięki tej wygranej "Stalowcy" do awansu do półfinału play off potrzebują już tylko jednej wygranej.

W tym artykule dowiesz się o:

Koszykarze Stali Stalowa Wola zrobili milowy krok w kierunku półfinału play off pierwszej ligi. W trzecim ćwierćfinałowym spotkaniu ekipa ze Stalowej Woli wygrała z MOSiR-em Krosno 68:61 i wyszła na prowadzenie w grze do trzech zwycięstw na 2:1. Już do przerwy podopieczni Bogdana Pamuły wypracowali sobie 20-punktową przewagę (40:20).

Na koniec trzeciej kwarty przewaga gospodarzy była jeszcze bardziej okazała (58:35). Ostatnia kwarta to dominacja gości z Krosna, jednak ostatecznie to zawodnicy ze Stalowej Woli mogą cieszyć się ze zwycięstwa. Stan rywalizacji 2:1 dla Stali. W sobotę w Stalowej Woli kolejne spotkanie.

Stal Stalowa Wola - MOSiR Krosno 68:61 (25:10, 15:10, 18:15, 10:26)