I liga: Półfinał dla Stali

W decydującym spotkaniu o awans do półfinału play off pierwszej ligi koszykarzy MOSiR Krosno przegrał ze Stalą Stalowa Wola 65:72. Tym samym rywalizacje 3:2 wygrała ekipa ze Stalowej Woli.

W tym artykule dowiesz się o:

Piąte ćwierćfinałowe spotkanie rozegrane w Krośnie było bardzo wyrównane, z nieznaczną przewagą gości. "Stalowcy" schodzili na przerwę prowadząc 39:38, a po trzech odsłonach wygrywali 57:54. W czwartej kwarcie koszykarze ze Stalowej Woli jeszcze powiększyli przewagę i ostatecznie wygrali 72:65, awansując tym samym do półfinału play off.

MOSiR Krosno - Stal Stalowa Wola 65:72 (15:19, 23:20, 16:18, 11:15)

MOSiR Krosno: Pluta 16, Malczyk 14, Oczkowicz 14, Musijowski 10, Babiarz 5, Sołtysiak 2, Bal 2, Puścizna 2.

Stal Stalowa Wola: Andrzejewski 16, Klima 16, Partyka 16, Szczepaniak 12, Szpyrka 8, Piechowicz 4.