Wallace po słowie z Celtics

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Gazeta Boston Globe poinformowała, że "Celtom" udało się wygrać wyścig między innymi z Orlando Magic, w którym stawką była osoba byłego gracza Detroit Pistons. 8 lipca, czyli w pierwszym dniu podpisywania kontraktów z wolnymi agentami ma zostać parafowana umowa.

W tym artykule dowiesz się o:

- Rasheed (Rasheed Wallace - przyp. red.) przejrzał wszystkie propozycje. Zestawił je ze swoimi oczekiwaniami. Zdecydował, że Boston będzie najlepszym miejscem dla niego - powiedział agent zawodnika, Bill Strickland.

34-letni koszykarz, który może występować jako silny skrzydłowy lub center graczem Celtics będzie przed dwa sezony. Rasheed Wallace zarabiał mid-level exception, czyli kwotę w granicach 5,6-5,8 miliona dolarów.

Widać, że opłaciła się tłumna wizyta wysłanników z Bostonu. Wallace'a w Detroit odwiedzili Kevin Garnett, Ray Allen, Paul Pierce, a także właściciel Wyc Grousbeck, trener Doc Rivers oraz prezydent klubu Danny Ainge.

Wiadomość o dojściu do porozumienia z popularnym Sheedem wywołała sporo radości wśród kibiców Celtów. Oto jeden z wpisów na forum drużyny: - O tak! Wracamy do grona faworytów, którzy będą liczyć się w walce o Mistrzostwo - napisał internauta Chris.

Źródło artykułu: