Miglinieks już w Słupsku

Igors Miglinieks, szkoleniowiec Energi Czarnych Słupsk zakończył już pracę przy reprezentacji Łotwy i rozpoczął przygotowania do nowego sezonu ze swoją nową drużyną.

Paweł Łakomski
Paweł Łakomski
Łotysz był asystentem Kestutisa Kemzury podczas polskiego EuroBasketu. Niestety dla łotewskiej kadry Mistrzostwa zakończyły się już na początkowej fazie grupowej. Mimo tego jest to bardzo dobra wiadomość dla włodarzy Czarnych Panter. W końcu Miglinieks będzie mógł rozpocząć pracę ze swoim nowym zespołem, a czasu ma bardzo mało. Słupszczanie pierwszy mecz rozegrają 10 października w Sopocie, a podejmować ich będzie miejscowy Trefl. Dziś Igors Miglinieks w reprezentacyjnym dresie kadry narodowej Łotwy dopingował polskich siatkarzy w słupskim pubie "Switch". Łotysz jednak co chwilę odbierał telefon przez co nie mógł za bardzo skupić się na meczu. Co ciekawe, gdy po finale Mistrzostw Europy w siatkówkę przełączono na koszykarski mecz Francja - Chorwacja, nowy trener Energi Czarnych Słupsk od razu wyłączył swoje dwie komórki.

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×