1
1
1
komentarz

Trefl był w tym meczu lepszy, Trefl zrobił rzecz wielką - wrócił w tej serii z 1:3 do 4:3 i został mistrzem Polski po 16 latach przerwy! GRATULACJE!

4 kwarta czas 40:00

Koniec! Trefl Sopot mistrzem Polski w sezonie 2023/2024!

4 kwarta czas 39:49

Cuthbertson przez całe boisko, jest -4 od strony Kinga, ale Schenk staje na linii

4 kwarta czas 39:38

King nie byłby sobą... Zac Cuthbertson z dystansu! Pięć punktów różnicy, 22 sekundy do końca

komentarz

Żołnierewicz miał otwartą trójkę, nie rzucił. Wszedł, nie trafił... Meier nie dał trójki z otwarte. Trefl to... chyba ma? 32 sekundy do końca

4 kwarta czas 38:03

Meier za trzy! King walczy do końca... a Cuthbertson idzie na linię rzutów wolnych!

5
5
2
SOP 72 : 61 KIN
4 kwarta czas 37:45

Groselle po asyście Schenka. Z faulem! Akcja na miarę złota? Najpewniej...

4
3
2
2
3
komentarz

2:36 do końca. Best z piątym faulem. Trefl jest +9. Ludzie wstali!

4 kwarta czas 36:42

Kyser wykończył ładną akcję, ale czy King będzie w stanie jeszcze zaliczyć jakiś kosmiczny zryw?

4 kwarta czas 36:12

Schenk do Groselle'a! Coraz bliżej tytuł, coraz bliżej tytuł. Trefl tego nie może wypuścić

4
3
1
1
SOP 68 : 57 KIN
4 kwarta czas 35:14

Kluczowa zbiórka i dobitka Groselle'a? Być może! Tym bardziej, że King zaliczył dwie wpadki w swoich akcjach

4 kwarta czas 33:55

Meierowi się udało, Woodsonowi nie, a po drugiej stronie odpalił Scruggs i Trefl ponownie ma dwucyfrowe prowadzenie

3
3
1
SOP 61 : 55 KIN
4 kwarta czas 32:44

Przeskoczył sobie Best z miejsca na dwa kroki i odpalił trójkę. Meier szybko oddał! Jest mecz, są emocje. Proste

4 kwarta czas 32:17

Co tam się dzieje! Mazurczak za 3, straty zmalały do sześciu oczek!

3
2
5
SOP 58 : 49 KIN
4 kwarta czas 31:28

5 punktów odrobionych na starcie. Czy King dostał nowe życie?

1
3
3
komentarz

4/22 Trefla i 4/23 Kinga - tak proszę państwa wpadają, a może raczej nie wpadają, trójki

komentarz

Trener Arkadiusz Miłoszewski mówił w trakcie tych finałów, że jak zatrzymają Trefl na granicy poniżej 80 punktów, to są w stanie wygrywać. Do 80 sopocianie mają dzisiaj daleko, ale King po 30 minutach zdobył tylko 44 punkty i tym razem to jest jego największa bolączka

1
SOP 58 : 44 KIN
3 kwarta czas 30:00

Zyskowski! Znowu odnalazł się doskonale w podkoszowym tłoku. +14 Trefla przed decydującą częścią!

3
3
1
czas 3 kwarta
SOP 56 : 44 KIN
3 kwarta czas 29:22

Nie ma cierpliwości Miłoszewski do Mobley'a, a po akcji Zyskowskiego 2+, Trefl znów +12

2
4
SOP 51 : 44 KIN
3 kwarta czas 28:45

Męczy ten King, męczy, ale zszedł na -7. Niby nie mogą, niby nie potrafią, ale dalej są w grze

1
1
1
2
komentarz

Wędrujemy tak sobie od linii do linii...

4
1
SOP 49 : 41 KIN
3 kwarta czas 26:10

Tym razem Borowski bezbłędny. 10 punktów na jego koncie, co daje mu miano najskuteczniejszego zawodnika Kinga

1
2
komentarz

Trwa wymiana ciosów w postaci... niecelnych rzutów wolnych Żołnierewicza, Groselle'a i Borowskiego

2
1
SOP 48 : 36 KIN
3 kwarta czas 24:21

36 punktów "drużyny ataku" w 25 minut? No ciężko tak bić się o tytuł. To pokazuje, jak broni Trefl

2
1
SOP 45 : 32 KIN
3 kwarta czas 23:31

Nie klei się nic Kingowi, a Trefl wykorzystuje każdą przewagę. Dzieli się piłką, atakuje deskę... Coraz większe nerwy i niepokój w obozie wciąż jeszcze aktualnego mistrza Polski

1
1
komentarz

Niewiarygodne. Meier nie trafił nawet w obręcz zza łuku, a po chwili to samo odpalił Woodson

komentarz

King nie może złapać rytmu w ofensywie, więc Trefl trzyma przewagę, a nawet ją powiększa dzięki skutecznym rzutom wolnym Schenka. A King po minucie ma już 4 faule!

1
komentarz

Czy to będzie ostatnich 20 minut tego sezonu Orlen Basket Ligi? A może dogrywka? Jedna? Dwie? Trzy? Jedno jest pewne: zaczynamy drugą połowę

2
1
Jeżeli Trefl Sopot sięgnie po złoty medal to MVP powinien zostać...?