• 23 : 16
  • 10 : 19
  • 21 : 20
  • 15 : 16

Przypomnijmy: rewanż w środę 16 marca, godz. 20:30. Zapraszamy na WP SportoweFakty

Johnson wziął rzut na siebie, ale niestety. Legia chcąc zagrać w półfinale FIBA Europe Cup muszą za tydzień odrobić trzy punkty straty

Legia ma 7 sekund na doprowadzenie do remisu lub chociaż zmniejszenie straty. Dodajmy, że dogrywki w tym meczu na pewno nie będzie nawet w przypadku remisu

Cinciarini tym razem nie mógł nic wykreować, więc sam przymierzył z dystansu

Czy Legia zdoła jeszcze powiększyć przewagę?

Przerwa dla Reggio Emilia

Kulka w natarciu, a po fatalnym wznowieniu przez Włochów swoje pierwsze punkty ma też Abdur-Rahkman!

W końcu jest mocna, dobra defensywa ekipy Wojciecha Kamińskiego

Koszarek do Kulki, a ten kończy z faulem! Znakomity fragment Legii

Koszarek z siódmego metra! Legia wraca na prowadzenie

Johnson z półdystansu i remis na tablicy wyników

10 "trójek" gospodarzy trzyma ich w grze. Trzeba coś dołożyć chcąc do Włoch lecieć bronić zaliczki, a nie gonić wynik

Sam Andrea Cinciarini ma 11 asyst. Cała Legia 14

Jedni nie podgonili, drudzy nie powiększyli przewagi - kwarta na remis! Decydująca część przed nami

Po czasie goście również z trafieniem zza linii 6,75

Kamiński ponownie zza łuku! Legia odzyskała prowadzenie!

Kamiński! Za trzy z faulem! Potrzebowała tego Legia

Wynik nie drgnął, bo Skifić się pomylił, za to rywale zaliczyli akcję 2+

28 minuta - Legia będzie miała pierwsze rzuty wolne! Na linii Jure Skifić

Stoi wynik. Pudłują jedni i drudzy...

Goście też jednak mają swoje trafienia z dystansu

Tego przełamania było trzeba! Johnson z dystansu

Włosi przejęli inicjatywę, Cincarini rozgrywa, jak chce, a koledzy punktują z otwartych pozycji

Hopkins zza łuku - w trzy minuty zdobył 7 punktów

Cowels na ratunek, Cowels z dystansu!

Legia stoi, Reggio Emilia punktuje, a Cincarini ma już 8 asyst

Łatwo punktują Włosi wykorzystując brak komunikacji w defensywie Legii

Czy Legia zdoła wygrać to spotkanie?

Ostatnie wskazówki i wracamy do gry

Trzeba pamiętać, że to dwumecz i tutaj każda akcja naprawdę może okazać się na wagę złota. Rewanż 16 marca we Włoszech. Lepszy w dwumeczu zagra w półfinale FIBA Europe Cup

Czas na przerwę, wracamy za chwilę! Zostańcie z nami

Niemal całą pierwszą połowę prowadziła Legia, ale to rywale na przerwę schodzą prowadząc. Będzie się działo po zmianie stron!

Johnson z dystansu, goście ponownie przebili się na prowadzenie

Wyka świetnie powalczył pod koszem i udanie dobił

Nie może się wstrzelić z dystansu Johnson, brakuje tego, żeby uciec

Hopkins efektownie z góry, ale Cowels szybko odpowiada zza łuku!

Koszarek w uliczkę do Kempa, są kolejne punkty

Trener Kamiński wrócił do pierwszej piątki. Efekt? Dobra akcja i trafienie zza łuku Cowelsa

Warto dodać, że w tym momencie Johnson dostał chwilę na odpoczynek

Legia pierwszą kwartę rozpoczęła od serii 10:0, teraz Reggio Emilia od 9:0

No i rywale skasowali już całą ucieczkę Legii - mamy remis, a było +10 dla polskiej ekipy...

Tym razem to Włosi rozpoczynają od trafienia zza łuku

Czy Robert Johnson ma szansę skompletować triple-double?

6 punktów, 4 asysty, 3 zbiórki i przechwyt - to dorobek Roberta Johnsona w pierwszych dziesięciu minutach meczu

Dzieje się w Warszawie! To była dobra kwarta Legii, która jest +7!

Johnson w ataku człowiek orkiestra, asysty, trafienia. Kolejny znakomity występ

Trudny rzut Johnsona skuteczny, Legia utrzymuje się na prowadzeniu

Wysokie prowadzenie Legii to już tylko wspomnienie

Aj... Thompson odpalił zza łuku, a jeszcze Wyka popełnił przewinienie

Poszła wymiana ciosów, a w niej kolejną "trójkę" dał Kulka, a pierwsze punkty dołożył Johnson

Niemal sześć minut goście czekali na swoje pierwsze punkty...

Cowels z dystansu! Legia w połowie pierwszej kwarty prowadzi 10:0!

Cowels w końcu się wstrzelił - za trzecią próbą. Johnson mu zaufał, ewidentnie chciał go "otworzyć"

Dodajmy, że spotkanie w Hali Bemowo ogląda komplet publiczności!

Kulka ponownie, tym razem za dwa, dobre wejście w mecz Legii

Johnson do Kulki, a ten otwiera wynik "trójką"

Legia zacznie piątką m.in. z Koszarkiem, Kulką czy doskonałym ostatnio Robertem Johnsonem. Ten w trzech ostatnich meczach notował średnio 29,7 punktu!

Po prezentacji wspólnie zdjęcie obu klubów z dużym banerem i hasłem "STOP THE WAR"

- Nie chciałbym zobaczyć Legii z poprzedniego meczu - przyznał w przedmeczowej rozmowie z TVP Sport trener Legii Wojciech Kamiński. Wtedy jego podopieczni zostali rozbici we własnej hali przez Enea Abramczyk Astorię Bydgoszcz

Legia Warszawa nie tylko dziś, ale już do końca sezonu, bez Strahinji Jovanovicia. Serb jest w trakcie poszukiwania nowego pracodawcy