Orlen Basket Liga: 1. kolejka
24 wrz 2023 17:30
Szczegółowe wyniki
Drużyna
Anwil Włocławek
Trefl Sopot
zagrywka
zagrywka
K1
25
20
K2
21
23
K3
23
21
K4
22
19
Total
91
83
Zobacz punkt po punkcie

Statystyki meczowe

31%
Celne rzuty
30%
11
Celne rzuty za 3 pkt
9
20
Celne rzuty za 2 pkt
21
Wszystkie statystyki
Składy
Składy meczowe nie zostały jeszcze dodane.  Zazwyczaj są one dostępne na około 1 godzinę przed meczem.
Orlen Basket Liga 2023/2024
# Drużyna M Z P PZ PS RP Pkt
1 Anwil Włocławek 302372585231227353
2 Trefl Sopot 302192570238518551
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 3019112641241722449
4 King Szczecin 3019112701253416749
5 Legia Warszawa 3019112587247311449
6 WKS Śląsk Wrocław 30171323932469-7647
7 MKS Dąbrowa Górnicza 3016142887275513246
8 PGE Spójnia Stargard 3016142453233312046
9 Polski Cukier Start Lublin 301614272027071346
10 Dziki Warszawa 30161423472382-3546
11 Icon Sea Czarni Słupsk 30141623322395-6344
12 Arriva Polski Cukier Toruń 30131724282520-9243
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 3092124522753-30139
14 Tauron GTK Gliwice 3092125772729-15239
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 3082224682737-26938
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 3052524132653-24035
Wszystkie tabele
Wiadomości