Aż mu się trzęsły ręce. Polak podjął się morderczego wyzwania

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Damian Kuffel
Instagram / Na zdjęciu: Damian Kuffel
zdjęcie autora artykułu

Damian Kuffel jest zawodowym kulturystą, więc duże ciężary nie są mu obce. Tym razem jednak rzucił się na głęboką wodę. Takiego wyzwania nie każdy by się podjął.

Kulturyści lubią wyzwania i często podnoszą sobie poprzeczkę. Najczęstsze pytanie kibiców dotyczy tego, ile dany zawodnik wyciska na klatę. Damian Kuffel jednak sprawdził się w innym wyzwaniu, które do łatwych nie należy.

Polak wykonał skos dodatni z bardzo dużym obciążeniem. Każdy hantel ważył 100 kilogramów. Ile razy podniósł takie ciężary? Skończyło się na dwóch powtórzeniach, a niewiele brakowało, by było jeszcze trzecie.

"Może nie zarzuciłem sobie sam, może nie zrobiłem idealnych, pełnych powtórzeń, ale dopóki się nie położysz i nie weźmiesz tego w ręce, to nie zrozumiesz co to znaczy. Chciałem się sprawdzić, dałem radę, a zawsze można wrócić, poprawić wynik" - komentuje.

ZOBACZ WIDEO: Gorące komentarze w sieci po hicie KSW. Mamy odpowiedź Radka Paczuskiego

Wysiłek był ogromny, o czym świadczy fakt, że Kufflowi w pewnym momencie trzęsły się ręce. Co ciekawe, kulturysta w zabawny sposób podsumował swoje wyzwanie.

"Jaki kraj, taki Larry Wheels (legenda kulturystyki przyp. red.)".

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka. Kufflowi asystował Robert Burneika.

"Kobiecość to zadbane ciało". Trenerka w zmysłowej odsłonie >> Wrzuciła zdjęcie z okazji urodzin. Co za forma! >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty