Wrzuciła zdjęcie z okazji urodzin. Co za forma!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Celia Gabbiani
Instagram / Na zdjęciu: Celia Gabbiani
zdjęcie autora artykułu

Celia Gabbiani zachwyciła swoich fanów w dniu urodzin. Fitnesska jest w znakomitej formie, co po raz kolejny potwierdziła. Jest czego zazdrościć.

W tym artykule dowiesz się o:

Celia Gabbiani na co dzień startuje w zawodach crossfit, więc jej sprawność fizyczna jest wszechstronna. Ten sport ma duże przełożenie na muskulaturę, a ta sportsmenka jest na to najlepszym dowodem.

Francuzka może pochwalić się imponującymi mięśniami. Na brzuchu ma efektowny sześciopak, a do tego dochodzą mocne ramiona i nogi. Celia dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania.

Gabbiani dorobiła się ogromnej rzeszy fanów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób. Trudno się jednak dziwić skoro wrzuca zdjęcia, na których zawsze wygląda rewelacyjnie.

Tym razem francuska piękność miała wyjątkową okazję. W czwartek 2 lutego świętowała 33. urodziny. W komentarzach posypały się życzenia oraz komplementy. Niektórzy fani nawet zaczęli jej wyznawać miłość.

Myślała, że jest jak Usain Bolt. Bieganie mocno dało jej w kość >> Lewandowska właśnie tego potrzebowała? "Moje miejsce" >>

ZOBACZ WIDEO: Ten kibic oszalał. Zobacz, co zrobił w trakcie meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty