Plan 6. dnia MŚ w Eugene. Gdzie oglądać MŚ w lekkoatletyce? O której startują Polacy? Darmowa transmisja online

W nocy z środę na czwartek (20/21 lipca) fani będą mogli śledzić rywalizację najlepszych lekkoatletów podczas 6. dnia mistrzostw świata w Eugene. Transmisję telewizyjną z tego wydarzenia przeprowadzą TVP Sport i TVP 1.

Artur Babicz
Artur Babicz
Maria Andrejczyk Materiały prasowe / Tomasz Kasjaniuk / Na zdjęciu: Maria Andrejczyk
MŚ Eugene. Gdzie oglądać 6. dzień rywalizacji na żywo? Kiedy transmisja LIVE? Czy będzie w otwartej telewizji? W nocy z środy na czwartek (20/21 lipca) zmagania podczas MŚ Eugene 2022 rozpoczną się od godziny 00:20. Polscy kibice będą mieli co oglądać podczas szóstego dnia rywalizacji najlepszych lekkoatletów. Pojawi się kilku Polaków i chociaż nie będą to finały i walka o medale, to emocji z pewnością nie zabraknie.

Transmisje z 6. dnia mistrzostw świata w Eugene będą szeroko dostępne. Już od 00:20 śledzić będzie można śledzić zmagania oszczepniczek na TVP Sport. Późniejsze rywalizacje również dostępne będą na tym kanale. Co więcej, od godziny 02:15 transmisja będzie prowadzona również na TVP 1.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się bawili reprezentanci Polski

Plan startów Polaków 6. dnia MŚ Eugene 2022. Czy mamy szanse medalowe? Darmowy stream online.

Fani lekkiej atletyki w Polsce będą mogli śledzić MŚ Eugene 2022 również online. Darmową transmisję w internecie z tego wydarzenia przeprowadzi portal Sport.tvp.pl. Ponadto, imprezę będzie można oglądać na urządzeniach mobilnych poprzez aplikację TVP Sport.

Szóstego dnia mistrzostw świata w lekkoatletyce w żadnym z finałów nie zobaczymy Polaków. Ci jednak licznie wystąpią w eliminacjach i na pewno będzie tam ogrom emocji. Maria Andrejczyk i Patryk Dobek to z pewnością jedne z największych szans medalowych naszej reprezentacji, dlatego warto zwrócić na nich uwagę. Wiele dziać może się również w półfinałach biegu 400 metrów kobiet z udziałem Natalii Kaczmarek i Anny Kiełbasińskiej.

Zobacz program szóstego dnia MŚ w Eugene:

0:20 rzut oszczepem kobiet - eliminacje, gr. A (ew. Maria Andrejczyk)
1:25 5000 m kobiet - eliminacje
1:50 rzut oszczepem kobiet - eliminacje, gr. B (ew. Maria Andrejczyk)
2:20 800 m mężczyzn - eliminacje (Mateusz Borkowski, Patryk Dobek, Patryk Sieradzki)
3:15 400 m ppł kobiet - półfinały
3:30 rzut dyskiem kobiet - FINAŁ
3:45 400 m kobiet - półfinały (Natalia Kaczmarek, Anna Kiełbasińska)
4:15 400 m mężczyzn - półfinały
4:45 3000 m z przeszkodami kobiet - FINAŁ

Początek 6. dnia MŚ Eugene 2022: czwartek, 21 lipca, godzina 00:20. Transmisja TV: TVP Sport, TVP 1 (od 02:15). Stream online: Sport.tvp.pl.

Zobacz także: Adrianna Sułek ostro o PZLA
Zobacz także: To naprawdę wydarzyło się podczas finału MŚ w Eugene

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×