"Bez telemarku". Piękna polska olimpijka zaskoczyła fanów

Kontuzje pokrzyżowały sportowe plany Joanny Jóźwik na 2022 rok, ale Polka nie straciła dobrego nastoju. W mediach społecznościowych pochwaliła się nagraniem z urlopu, które zrobiło furorę wśród internautów.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Joanna Jóźwik Instagram / joanna.jozwik / Na zdjęciu: Joanna Jóźwik
Joanna Jóźwik, trzykrotna medalistka mistrzostw Europy w biegu na 800 metrów, miała ambitne plany na 2022 rok. Swoją sportową karierę chciała zakończyć z przytupem podczas udanych startów na mistrzostwach świata i Europy.

Na przeszkodzie w realizacji tych planów stanęła jednak kontuzja. Podczas zgrupowania w Kenii piękna polska biegaczka doznała zapalenia ścięgna Achillesa.

Uraz okazał się poważniejszy niż biegaczka początkowo przypuszczała. Wykluczył ją ze startu w mistrzostwach świata i najprawdopodobniej także z udziału w europejskim czempionacie.

Uczestniczka IO w Rio de Janeiro i Tokio nie zdecydowała jeszcze, czy wobec takiej sytuacji, przedłużyć swoją karierę. Na razie odpoczywa na urlopie na Sycylii, a w mediach społecznościowych pochwaliła się nagraniem, jak.. skacze ze skały do wody.

"Wskakując w poniedziałek" - tak podpisała nagranie Joanna Jóźwik, które wzbudziło duże zainteresowanie jej fanów.

"Bez telemarku", "Ale masz fajnie", "Jak Ty mnie zaimponowałaś w tej chwili", "Tak trzeba żyć" - pisali w komentarzach internauci.

Zobaczcie skok Joanny Jóźwik:

Czytaj także:
"Szanuje za charakter". W upały "Pudzian" zaimponował
"Proszę Jezu, pomóż mi". Dramat legendy

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro 2012 zmieniła wygląd. Nie poznasz jej!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×