"Ostatnie godziny". Reprezentantka Polski już w szpitalu

Adrianna Sułek-Schubert wrzuciła do sieci zdjęcie z warszawskiego szpitala. "Już niedługo to komuś innemu będę skradała całusa za całusem" - zapowiedziała we wpisie w mediach społecznościowych.

PB
Adrianna Sułek-Schubert Instagram / httpwww.instagram.com/sulekadrianna_official / Na zdjęciu: Adrianna Sułek-Schubert
"Ostatnie godziny tylko we dwoje! Już niedługo to komuś innemu będę skradała całusa za całusem, tak często jak się tylko da, zanim usłyszę 'mamo, nie całuj, koledzy patrzą'" - napisała w środę (7 lutego) Adrianna Sułek-Schubert na Instagramie.

Lekkoatletka zamieściła zdjęcie (autorką jest fotograf Justyna Maksimczuk - patrz poniżej) ze szpitala św. Zofii w Warszawie, gdzie wkrótce na świat przyjdzie jej potomek.

Na fotografii widzimy 24-letnią sportsmenkę w towarzystwie małżonka, Kacpra Schuberta. Hasztagi, które wstawiła: #41weekspregnant, #family, #husband, #love, #waiting są bardzo wymowne.

Medalistka mistrzostw Europy i świata w wielobojach jest już bardzo blisko jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami.

"Melduję pozycję gotowości do porodu. Czy wynik będzie mistrzowski? Tego życzę sobie i synowi" - dodała Sułek-Schubert w kolejnym wpisie w mediach społecznościowych.

Zobacz:
Sułek atakuje PZLA ws. traktowania kobiet w ciąży. Majewski: To nie dyskryminacja, a pomoc
Jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Zobacz, skąd "wrzuciła" nagranie

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×