Ma obłędną urodę, jest jedną z najpiękniejszych Polek. Poznajesz?

Dziś jest w Polsce gwiazdą, nazywaną jedną z najpiękniejszych Polek. Na zdjęciu sprzed 10 lat wygląda jednak zupełnie inaczej. Poznajecie?

DB
Justyna Święty-Ersetic Facebook / JustynaSwietyFanPage / Na zdjęciu: Justyna Święty-Ersetic

W tym roku skończy 32 lata, specjalizuje się w biegu na 400 metrów, jest multimedalistką olimpijską, medalistką mistrzostw świata i Europy. Kolejna podpowiedź: tworzy słynną drużynę "Aniołków Matusińskiego".

Jeśli nadal nie poznajecie, kto jest na zdjęciu, ostatnia podpowiedź: ma dwuczłonowe nazwisko, a to sprawą męża Dawida, który jest zapaśnikiem.

Teraz już chyba każdy wie, że na powyższej fotografii z 2014 roku znajduje się Justyna Święty-Ersetic.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Ta jest dziś jedną z najpiękniejszych Polek i jedną z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki. Obecnie razem z innymi kadrowiczkami przebywa obecnie w Republice Południowej Afryki, gdzie przygotowuje się do sezonu olimpijskiego.

Jej cechami charakterystycznymi są uśmiech i obłędna uroda. Zresztą - każde jej zdjęcie w mediach społecznościowych zbiera mnóstwo reakcji i komentarzy, w których internauci są pod wrażeniem jej piękna. "Ale pani jest piękna", "nasza piękna gwiazda" - piszą.

A jak zmieniała się Justyna Święty-Ersetić na przestrzeni lat? Porównajcie sami na poniższych zdjęciach.

Justyna Święty-Ersetić w 2014 roku:
Justyna Święty-Ersetic w 2014 roku (Facebook/JustynaSwietyFanPage) Justyna Święty-Ersetic w 2014 roku (Facebook/JustynaSwietyFanPage)

Justyna Święty-Ersetić dziś:

Zobacz też:
Uważają ją za "najpiękniejszą kobietę świata". Tylko spójrz na jej zdjęcia
Wiedziałeś? Takie wykształcenie ma Andrzej Gołota

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×