Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Niezwykła akcja polskich olimpijczyków. Trenowali wspólnie z kibicami

Producent napoju izotonicznego 4MOVE przygotował wyjątkowe wydarzenia dla kilkudziesięciu szczęśliwców. Fani wzięli udział w treningu, na którym najlepsi polscy sportowcy uczyli ich prawidłowej techniki i zdradzali tajemnice swoich dyscyplin.
 Redakcja
Redakcja
Polscy olimpijczycy z kibicami Materiały prasowe / Na zdjęciu: Polscy olimpijczycy z kibicami

Polska marka 4MOVE znana jest z dużego wsparcia oraz promocji polskich olimpijczyków. Zresztą można zobaczyć ich na butelkach profesjonalnych napojów izotonicznych, które produkuje. Z drugiej strony, także i widniejący na nich sportowcy często występują z tymi rozpoznawalnymi z daleka butelkami w dłoni.

Przy intensywnych treningach skuteczny izotonik w końcu nie tylko nawadnia organizm, ale i uzupełnia witaminy i makroelementy, co poprawia efekty nie tylko poszczególnych treningów, ale i całego planu przygotowań do startu.

To właśnie dzięki konkursowi zorganizowanemu przez 4MOVE kilkudziesięciu polskich kibiców miało niesamowitą szansę potrenowania pod wodzą polskich mistrzów lekkoatletyki, którzy są ambasadorami tej marki: Sofią Ennaoui, Justyną Święty-Ersetic, Konradem Bukowieckim oraz Marcinem Lewandowskim. Cała czwórka zaskarbiła sobie rzesze fanów po równi dzięki swoim sukcesom, jak i pozytywnemu, przystępnemu nastawieniu, więc wspólny trening był gwarantem dobrej zabawy.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio #8: Iga Baumgart-Witan. Baba nie do zajechania

Młodzi sportowcy rzeczywiście nie zawiedli. Już podczas pierwszej części spotkania, w której opowiadali zwycięzcom konkursu o swoich karierach i swojej pracy, przekazywali swoją wiedzę i pasję w zaangażowany, interesujący sposób. Po długiej serii wspólnych zdjęć i selfie, która chyba cieszyła tak samo kibiców jak i samych bohaterów, przyszedł w końcu czas na praktyczną część wydarzenia.

W hali sportowej nie można było naturalnie odtworzyć w pełni warunków dyscyplin, w których specjalizują się ci sportowcy, ale prezentowane przez nich próby przyniosły uczestnikom dużo satysfakcji. Zostały tak mądrze opracowane, że pozwalały im poznać specyfikę i wyzwania danych sportów niezależnie od stopnia przygotowania i kondycji. Każdy z obecnych może także kontynuować treningi zaproponowane przez mistrzów w domu.

Co chyba było jeszcze cenniejsze to, że spotkanie z Sofią, Justyną, Konradem i Marcinem było okazją do poznania ich nie tylko jako "maszyny do wygrywania" kolejnych tytułów mistrzowskich, ale i jako ludzi.

Dopiero takie okazje pokazują, ile ciężkiej pracy nad różnymi elementami wymaga osiągnięcie sukcesu w Polsce i jak szczególne wyzwanie przez cały czas to stanowi w naszym kraju. Z wypowiedzi, anegdot, czy choćby samych widzianych z bliska min bohaterów spotkania można było dowiedzieć się znacznie więcej, niż z jakiegokolwiek artykułu czy transmisji telewizyjnej. Zwycięzcy konkurs 4MOVE dostali naprawdę cenną nagrodę.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (1):
 • yes Zgłoś komentarz
  "...którzy są ambasadorami tej marki: Sofią Ennaoui, Justyną Święty-Ersetic, Konradem Bukowieckim oraz Marcinem Lewandowskim" - nie rozumiem, w jakim celu takie pisanie?? Każdy
  Czytaj całość
  robi bokami. Reklama powinna być w reklamach. Proszę nie usuwać - to co piszę jest na temat tej reklamy.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×