KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Koronawirus. Piotr Małachowski zachęca do noszenia maseczki. Internauci bezlitośnie wytknęli błąd

Piotr Małachowski wrzucił rodzinne zdjęcie, na którym wszyscy mają maseczki. Problem w tym, że żona i dziecko mają je założone nieprawidłowo. W komentarzach zawrzało.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Piotr Małachowski Materiały prasowe / Tomasz Kasjaniuk / Piotr Małachowski
W Polsce obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej, ale nie wszyscy chcą się stosować do tego obostrzenia. Dlatego w ostatnich dniach polscy sportowcy rozpoczęli akcję, która ma uświadomić rodaków, jak ważne to jest w walce z pandemią koronawirusa.

Do akcji włączył się Piotr Małachowski. Dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich w rzucie dyskiem zamieścił na Instagramie rodzinne zdjęcie, na którym wszyscy mają maseczki.

"Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Maseczka obowiązkowa" - napisał sportowiec.

ZOBACZ WIDEO: Branża fitness nie wytrzyma kolejnych obostrzeń. "U nas nawet tłumów nie ma, więc o co chodzi?"

Internauci jednak błyskawicznie zaatakowali Małachowskiego. Wszystko przez to, że jego żona i dziecko wprawdzie mają maseczki, ale nieprawidłowo założone. Bliscy Małachowskiego mają odkryte nosy, co wywołało oburzenie w komentarzach.

"Hej, nosy też chowamy pod maseczkę".

"Jeżeli chcesz dac przykład i dodajesz juz Taki post to Powinien ten Post chociaż pokazywać jak Maski powinno się nosić!!!".

"Może i obowiązkowa, ale za to niepoprawnie założona, więc to jakby jej nie było. Zasłaniamy usta i NOS. Wydobywa się z niego nawet więcej drobnoustrojów niż ustami".

"Porada jak nosić nieprawidłowo maseczki? Gratuluję".

Powyższe komentarze Internautów nie powinno dziwić. Prawidłowe noszenie maseczek jest bardzo ważne, aby przynosiło efekt. Dlatego tak ważne jest, aby nie zasłaniać nie tylko usta, ale także nos.

Koronawirus. Robert Lewandowski zaapelował do kibiców. "Nośmy maseczki, bądźmy odpowiedzialni" >>

Koronawirus. Kolejne zakażenia w Fortuna I lidze. Wykryto je w Koronie i Resovii >>

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
 • Iskra Jeden Zgłoś komentarz
  W ogole nie powinno być masek. Zerknijcie śmierdzące lenie w roczniki statystyczne. TO JEST ZWYKŁA GRYPA SEZONOWA. Ale nie wolno tego mówić, bo naród wybrany nie wyrwie za przymusowe
  Czytaj całość
  szczepienia, a władza nas nie zaczipuje bez STRACHU. Ten post wp też skasuje, chociaż jestem ich redaktorem. KŁAMIĄ KŁAMIĄ KŁAMIĄ.
  • yes Zgłoś komentarz
   Tu chodzi raczej o pokazanie zdjęcia reklamowego po tytułem. orlen płaci i wymaga... Małachowski powie, że odkryte nosy miały być punktem wyjścia do informacji, że nosy powinny być
   Czytaj całość
   schowane...
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×