WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Katon el Gordo 0
  To, że Kszczot odpuścił start w HME to dobra decyzja. Kiedyś trzeba odpocząć. A poza tym prawda jest taka, że tytuły i medale Halowych Mistrzostw Europy rankingowo mają najmniejszą wartość (letnie - Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy; halowe - Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy). Pytając o 800-metrowców, miałem na myśli tych, którzy byli tam na miejscu w Glasgow. Było ich przecież aż dwóch i raczej się nie przemęczyli startami, bo szybko zostali wyeliminowani.
  grolo Adam Kszczot przygotowuje się do MŚ, jest w innym cyklu treningowym. Ma rację, że nie ma się co szarpać, żeby jego sukcesami mógł chlubić się taki Morawiecki, taki Bańka. A generalnie taka władza, która pozbawiła go sponsora (Orlen) z powodów zupełnie odległych od wyników sportowych a nawet wręcz przeciwnie (Przypomnę, że stało się to po zdobyciu przez Adama halowego mistrzostwa Europy na 800 m. Na następnych już tego złota nie bronił ... Ta władza sponsoruje hasło "Tisze jedziesz, dalsze budziesz")
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • grolo 0
  Adam Kszczot przygotowuje się do MŚ, jest w innym cyklu treningowym. Ma rację, że nie ma się co szarpać, żeby jego sukcesami mógł chlubić się taki Morawiecki, taki Bańka. A generalnie taka władza, która pozbawiła go sponsora (Orlen) z powodów zupełnie odległych od wyników sportowych a nawet wręcz przeciwnie (Przypomnę, że stało się to po zdobyciu przez Adama halowego mistrzostwa Europy na 800 m. Na następnych już tego złota nie bronił ... Ta władza sponsoruje hasło "Tisze jedziesz, dalsze budziesz")
  Katon el Gordo Brawo Damian !!! A swoją drogą, gdzie byli 800-metrowcy ? Choć prawdę mówiąc, wątpię czy pobiegliby lepiej od D. Czykiera..... Zawsze tych rezerwowych w sztafetach jedzie w nadmiarze, a tu nagle trzeba się "krótkim płotkarzem" podpierać. Kobiety miały aż dwie rezerwowe. Dział szkolenia PZLA jakoś to tłumaczy ?
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Katon el Gordo 0
  Brawo Damian !!! A swoją drogą, gdzie byli 800-metrowcy ? Choć prawdę mówiąc, wątpię czy pobiegliby lepiej od D. Czykiera..... Zawsze tych rezerwowych w sztafetach jedzie w nadmiarze, a tu nagle trzeba się "krótkim płotkarzem" podpierać. Kobiety miały aż dwie rezerwowe. Dział szkolenia PZLA jakoś to tłumaczy ?
  [ 2 komentarze w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×