WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

9. dzień - zobacz gdzie startują Polacy

W sobotę mamy szansę na kolejny medal w podnoszeniu ciężarów, startować będą również lekkoatleci, żeglarze, a także Sylwia Bogacka w swojej koronnej konkurencji.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Godz. 10:00: W kwalifikacjach w strzeleckiej dyscyplinie karabin dowolny w trzech pozycjach wystartują nasza medalistka Sylwia Bogacka oraz Agnieszka Nagay.

Godz. 10:00: W triathlonie wystartują Agnieszka Jerzyk i Maria Cześnik.

Godz. 11:00: Na torze kolarskim w eliminacjach sprintu wystartuje Damian Zieliński.

Godz. 11:05: Karolina Tymińska weźmie udział w skoku w dal w ramach siedmioboju.

Godz. 11:20: W eliminacjach skoku o tyczce wezmą udział Monika Pyrek i Anna Rogowska.

Godz. 11:35:
W 7. wyścigu eliminacyjnym na 400 m pobiegnie Marcin Marciniszyn.

Godz. 12:30: W 4. meczu fazy grupowej polscy siatkarze zagrają z gospodarzami.

Godz. 12:35: W 2. wyścigu eliminacyjnym na 3000 m z przeszkodami wystartuje Katarzyna Kowalczyk. W 3. wyścigu - Matylda Szlęzak.

Godz. 12:40: Karolina Tymińska weźmie udział w rzucie oszczepem w ramach siedmioboju. 

Godz. 13:00: W 7. wyścigu żeglarskiej klasy RS-X wystartuje Zofia Noceti-Klepacka.

Godz. 13:00: W 9. wyścigu żeglarskiej klasy Laser wystartuje Kacper Ziemiński.

Godz. 13:05: W 9. wyścigi żeglarskiej klasy Laser Radial wystartuje Anna Weinzieher.

Godz. 14:15: W 10. wyścigu żeglarskiej klasy Laser wystartuje Kacper Ziemiński.

Godz. 14:20: W 9. wyścigi żeglarskiej klasy Laser Radial wystartuje Anna Weinzieher.

Godz. 14:45: W 8. wyścigu żeglarskiej klasy RS-X wystartuje Zofia Noceti-Klepacka.

Godz. 15:00: W 7. wyścigu żeglarskiej klasy RS-X wystartuje Przemysław Miarczyński.

Godz 15:05: W 3. wyścigu żeglarskiej klasy 470 wystartują Jolanta Ogar i Agnieszka Skrzypulec.

Godz. 15:45: W 7. wyścigu żeglarskiej klasy RS-X wystartuje Przemysław Miarczyński.

Godz 16:20: W 4. wyścigu żeglarskiej klasy 470 wystartują Jolanta Ogar i Agnieszka Skrzypulec.

Godz. 16:30: W grupie B rywalizacji w podnoszeniu ciężarów w kategorii wagowej do 94 kg wystartuje Tomasz Zieliński.

Godz. 18:00: W chodzie na 20 km wezmą udział Rafał Augustyn, Grzegorz Sudoł i Dawid Tomala.

Godz. 20:00: W grupie A rywalizacji w podnoszeniu ciężarów w kategorii wagowej do 94 kg wystartuje Arsen Kasabijew.

Godz. 20:36: W finale na 1500 m st. dowolnym wystartuje Mateusz Sawrymowicz.

Godz. 21:35: Karolina Tymińska pobiegnie na 800 m w ostatniej konkurencji siedmioboju.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • 2przemek6_Wrzesnia 0
    W chodzie.
    ulla W triatlonie, czy w chodzie sportowym???
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • ulla 0
    W triatlonie, czy w chodzie sportowym???
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • derek 1
    a wiecie że w triatlonie w reprezentacji Gruzji pobiegnie Polak z Kalisza? który u nas nie przeszedł eliminacji, a tam się dostał bez problemu
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×