Efektowne pożegnanie z kibicami. Potworny nokaut Daleya w ostatniej walce [WIDEO]

Legenda MMA na Wyspach Brytyjskich - Paul Daley (43-18-2) nie mógł wymarzyć sobie lepszego zakończenia kariery. "Semtex" efektownie znokautował przed własnymi kibicami Wendella Giacomo (9-3) na gali Bellator 281 w Londynie.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paul Daley wygrał przez nokaut ostatni pojedynek w zawodowej karierze MMA Twitter / Paul Daley wygrał przez nokaut ostatni pojedynek w zawodowej karierze MMA
Brazylijczyk w pierwszej rundzie sprawił jednak sporo problemów lokalnej gwieździe MMA, zwłaszcza jeśli chodzi o elementy parterowej gry.

W drugiej rundzie niesiony dopingiem "Semtex" rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść. 39-latek z Nottingham zbombardował ciosami swojego rywala. Sędzia musiał przerwać tę egzekucję. Kibice w Webmley Arenie eksplodowali z radości.

Zobacz:

Paul Daley w spektakularny sposób zakończył swoją bogatą karierę w sportach walki. W MMA Brytyjczyk stoczył łącznie aż 64 pojedynki, z których 35 wygrał przez nokaut. Od 2003 roku miał okazję występować w największych organizacjach MMA na świecie. W pokonanym polu zostawił m.in. Łukasza Chlewickiego, Jorge Masvidala czy Lorenza Larkina.

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×