Walka wieczoru?! Zaskakujące informacje od rywala Gamrota

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
zdjęcie autora artykułu

To byłoby wielkie wyróżnienie dla Mateusza Gamrota. Według nieoficjalnych informacji Polak ma zmierzyć się z Armanem Carukjanem w walce wieczoru gali UFC Fight Night 25 czerwca w Las Vegas.

W tym artykule dowiesz się o:

Carukjan w rozmowie z MMA News powiedział, że są duże szansę na to, aby jego pojedynek z "Gamerem" był starciem wieńczącym wydarzenie.

- Prawdopodobnie to będzie walka wieczoru [...] Mój menadżer powiedział, że muszę być gotowy na pięć rund - wyznał Arman Carukjan (tłumaczenie za lowking.pl).

Ormianin nie kryje zadowolenia z faktu, że pojedynek z Mateuszem Gamrotem odbędzie się na mistrzowskim dystansie. Twierdzi, że to dla niego cenne doświadczenie na drodze do realizacji celu - zdobycia pasa UFC w wadze lekkiej.

Walka Gamrot - Carukjan zapowiada się znakomicie. Zwycięzca tej konfrontacji może liczyć na awans do czołowej "10" rankingu. Były mistrz KSW nie oszczędza się na treningach. 31-latkowi podczas jednego z nich ułamał się ząb (czytaj więcej >>>).

Czytaj także: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Źródło artykułu: