Po prostu demolka. Zobacz, jak "Pudzian" rozprawił się z "Popkiem"

Walka z Michałem Materlą to jedno z największych wyzwań Mariusza Pudzianowskiego w MMA. "Cipao" to wirtuoz parteru, nie stroniący od mocnych wymian ciosów. Czy na takie zdecyduje się 28 maja? "Pudzian" nie raz pokazał, że dysponuje piekielną siłą.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mariusz Pudzianowski zdemolował Twitter / Mariusz Pudzianowski zdemolował
Mariusz Pudzianowski ma na swoim koncie najwięcej walk wygranych przez KO bądź TKO w KSW. Pięciokrotny mistrz świata strongmanów zwyciężył w ten sposób 11 z 16 pojedynków.

Na znokautowanie cenionego Rollesa Gracie "Pudzian" potrzebował zaledwie 27 sekund. Jeszcze szybciej poszło mu w ostatnim pojedynku. 23 października 2021 roku zawodnik z Białej Rawskiej zdemolował w 18 sekund "Bombardiera" z Senegalu.

O sile ciosów Mariusza Pudzianowskiego przekonał się też Paweł Mikołajuw. Ten już w debiucie dla KSW, w grudniu 2016 roku, został rzucony na głęboką wodę, przyjmując walkę przeciwko najsilniejszemu zawodnikowi MMA. Wytrzymał z nim klatce zaledwie 80 sekund. To była demolka.

Zobacz:

KSW 70 już 28 maja. Transmisja z gali będzie dostępna na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay). Szczegółowa relacja z wydarzenia na WP SportoweFakty.

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO Wielki powrót do KSW. To będzie przyszły mistrz organizacji?
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×