KSW 70. Izu Ugonoh czy Marek Samociuk? Bukmacherzy wskazali faworyta

W jednej z walk gali KSW 70 w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Izu Ugonohem a Markiem Samociukiem. Po sensacyjnej porażce byłego boksera w ubiegłym roku, ciekawie układają się kursy u bukmacherów na ich drugi pojedynek.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Izu Ugonoh WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Izu Ugonoh
24 kwietnia 2021 roku kibice byli świadkami dużej niespodzianki podczas KSW 60. Samociuk, który pojedynek z Ugonohem przyjął z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem, znokautował w drugiej rundzie skrajnie wycieńczonego faworyta.

Od tego czasu 25-latek z Białej Podlaskiej stoczył jeszcze jedno starcie. Na KSW 65 przegrał z doświadczonym Michałem Kitą. Z kolei Ugonoh nie walczył ponad rok, szlifując swoje umiejętności w WCA Fight Team Warszawa.

W rewanżu nadal faworytem bukmacherów jest były pięściarz. Kurs na zwycięstwo Izu Ugonoha oscyluje w granicach 1.45-1.5, gdy w przypadku Marka Samociuka sięga 2.6.

Podczas ważenia przed KSW 70 Samociuk był aż o 9 kg cięższy od Ugonoha, wnosząc na wagę 116 kg. Konfrontacja w kategorii ciężkiej będzie jedną z głównych walk gali w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO Wielki powrót do KSW. To będzie przyszły mistrz organizacji?
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×