Potężny nokaut Pudzianowskiego! Materla padł jak rażony piorunem! [WIDEO]

Potężny nokaut w starciu legend podczas gali KSW 70! Mariusz Pudzianowski nie pozostawił złudzeń, jego potężny podbródkowy położył Michała Materlę na łopatki.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Pudzianowski nokautuje Materlę Materiały prasowe / oficjalny profil Viaplay / Pudzianowski nokautuje Materlę
Głównym daniem karty walk 70. gali KSW było starcie potężnych fighterów, czyli Mariusza Pudzianowskiego i Michała Materli. Ten pierwszy, były strongman, pokazał wielką siłę i moc.

Walka trwała niecałe dwie minuty. Właśnie wtedy "Pudzian" wyprowadził potężny prawy podbródkowy, który doszedł celu. Materli "zgasło światło". Padł nieprzytomny, niczym rażony piorunem. Było widać, że stracił kontakt z rzeczywistością.

Sztab medyczny długo stawiał "Cipao" na nogi. Ten w końcu zdołał się podnieść, stanął do werdyktu, ale w wywiadzie po walce przyznał, że nie pamięta jak zakończył pojedynek z Pudzianowskim.

"Pudzian" z kolei nie krył wzruszenia po tym wielkim zwycięstwie, które w jego opinii było tym najcenniejszym w całej karierze.

ZOBACZ WIDEO: Co tu się wydarzyło?! Pudzian zgasił światło Materli!

Materla od początku został zepchnięty do defensywy, a nokaut Pudzianowskiego zrobił ogromne wrażenie m.in. na jednym z współwłaścicieli KSW Martinie Lewandowskim oraz obecnym w Atlas Arenie Marcinie Gortacie. Wszystko uchwyciły kamery Viaplay.

Zobacz także:
Artur Szpilka poznał rywala na debiut w MMA. Czas na rewanż
Marcin Różalski wraca do KSW. Znamy szczegóły

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×