Marcin Różalski wraca do KSW. Znamy szczegóły

Wiemy już, kiedy i gdzie Marcin Różalski powróci do klatki KSW. Były mistrz wagi ciężkiej będzie jednym z bohaterów gali KSW 71 w Toruniu, na której zawalczy też Artur Szpilka.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Różalski Materiały prasowe / Genesis/Sebastian Rudnicki / Na zdjęciu: Marcin Różalski
Walkę "Różala" ogłoszono podczas trwającej gali w łódzkiej Atlas Arenie. Jak na razie nie wiadomo, czy jego starcie będzie głównym daniem KSW 71.

Marcin Różalski wraca do Konfrontacji Sztuk Walki po pięciu latach. 27 maja 2017 roku wojownik z Płocka w 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr i sięgnął po pas mistrzowski w wadze ciężkiej. Tytuł ten następnie zwakował i zdecydował się na rozstanie z KSW.

43-latek w MMA walczy od 2011 i od samego początku związał się z największą polską organizacją w tej dyscyplinie sportu. Różalski łącznie wygrał 7 z 11 pojedynków, w pokonanym polu zostawiając m.in. Mariusza Pudzianowskiego czy Pawła Słowińskiego.

Trwa gala KSW 70. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Transmisja z gali jest dostępna na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay).

Czytaj także:
Młody talent robi furorę w KSW. Zobacz w akcji odkrycie polskiego MMA [WIDEO]
Wielka sprawa! Polak w walce wieczoru UFC

ZOBACZ WIDEO Pudzianowski zmierzy się z kolejną legendą KSW?! "Nie boi się"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×