Rywal docenia Gamrota, ale wbija mu szpilkę. Tak mówił o nim na konferencji

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
zdjęcie autora artykułu

Arman Carukjan jest przekonany, że wyjdzie zwycięsko z konfrontacji z Mateuszem Gamrotem w walce wieczoru UFC Vegas 57. Ormianin zabrał głos na temat starcia z Polakiem na konferencji prasowej.

W tym artykule dowiesz się o:

- Zamierzam wykończyć Gamrota przed czasem i to będzie dobra walka. Po tej walce będę dużo mówić o mojej dywizji, chłopakach, którzy nie chcą ze mną walczyć. A po tej wygranej nie mogą nie przyjąć walki ze mną - powiedział Arman Carukjan.

"Ahalkalakets" jest na fali pięciu zwycięstw z rzędu w UFC. Do tej pory w szeregach największej organizacji MMA na świecie potrafił zatrzymać go tylko Islam Machaczew, który obecnie głośno domaga się pojedynku o pas wagi lekkiej.

- Po tej walce prawdopodobnie powinienem być w pierwszej piątce rankingu. Numer 6 lub 5. Musicie mi pomóc po tej walce, dużo o mnie mówcie - zwrócił się do dziennikarzy.

ZOBACZ WIDEO: Tutaj Szpilka miał przewagę. Radczenko wyjaśnia

25-latek docenia klasę polskiego zawodnika, ale nie daje mu szans na wygraną. - Jest dobrym i twardym wojownikiem. Nie jest jednak na moim poziomie. Jestem na innym poziomie i chcę pokazać to w ten weekend - dodał.

Gala UFC Vegas 57, z walką Gamrot - Carukjan, będzie transmitowana w Polsacie Sport w nocy z 25 na 26 czerwca.

Czytaj także: Szef KSW odpalił bombę ws. walki Szpilka - Pudzianowski Szpilka w euforii, "Różal" na desach. Sprawdź wyniki KSW 71

Źródło artykułu: