Sławomir Peszko zawalczy w MMA?! Zastanawiająca odpowiedź piłkarza

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Sławomir Peszko
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Sławomir Peszko
zdjęcie autora artykułu

Sławomir Peszko był gościem w studiu przed piątkową galą FAME 17. Były reprezentant Polski został zapytany, czy pojawi się kiedyś w oktagonie. - Nigdy nie zamykam przed sobą drzwi - stwierdził piłkarz Wieczystej Kraków.

W tym artykule dowiesz się o:

Na początku września Sławomir Peszko doznał kontuzji kolana w wyjazdowym spotkaniu z Lublinianką Lublin. Od tego czasu piłkarz Wieczystej Kraków nie był widziany na boisku. Za sobą ma już operację, którą przeszedł w październiku.

Były reprezentant Polski miał okazję zaprezentować się kibicom w studiu przed piątkową galą freak-fight - FAME MMA 17. - Cieszę się za zaproszenie. Coś nowego dla mnie, coś innego. Warto z tej strony to zobaczyć - mówił.

Co ciekawe Sławomir Peszko otrzymał pytanie dotyczące przyszłości, a konkretnie potencjalnej przygody w MMA. Nie odpowiedział na nie jednoznacznie.

ZOBACZ WIDEO: Tego dawno nie było. Fernando Santos kompletnie zaskoczył

Wygląda na to, że zawodnik Wieczystej Kraków nie powiedział jeszcze ostatniego słowa na piłkarskich boiskach.  - Na ten moment nie. Jestem ciężko kontuzjowany i aktualnie walczę o powrót na boisko. Ale ja jestem taki, że nigdy nie zamykam przed sobą drzwi - stwierdził.

Gala FAME 17 trwa. Relację na żywo z tego wydarzenia można śledzić na portalu WP SportoweFakty (więcej TUTAJ).

Zobacz też: Zagłębie znów górą na Dolnym Śląsku. Wygrało walkę o zawodnika Pogoni "Jestem zdecydowany, ale honorowy". Piłkarz Valencii przeprosił Viniciusa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty