Lewandowski czekał na to 80 minut. Zobacz, jak trafił do bramki

Robert Lewandowski czekał aż 80 minut, aby wpisać się na listę strzelców w meczu ligowym FC Barcelony z Realem Betis. Zobacz trafienie Polaka.

PS
Lewandowski wpisał się na listę strzelców Twitter / Canal+ Sport / Lewandowski wpisał się na listę strzelców
W środę Robert Lewandowski powrócił do ligowej rywalizacji po trzech meczach zawieszenia. I trzeba przyznać to wprost - do 80. minuty jego występ przeciwko Realowi Betis nie należał do udanych. Napastnik był niewidoczny i nie miał większego wpływu na grę swojej drużyny.

FC Barcelona prowadzenie w środowej potyczce objęła w 65. minucie - na listę strzelców wpisał się Raphinha. Kwadrans później wynik podwyższył Lewandowski. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne, Ronald Araujo strącił ją głową pod nogi napastnika, a ten z największą łatwością wpakował futbolówkę do siatki.

Dla Lewandowskiego to 14. trafienie w La Liga 2022/23. Polak jest liderem klasyfikacji strzelców.

Barcelona ostatecznie pokonała Betis 2:1 (w 85. minucie bramkę samobójczą strzelił Jules Kounde).