"W żaden sposób się go nie boję". Duże wyzwanie przed Sararą w KSW

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / DSF Kickboxing Challenge / Tomasz Sarara
Materiały prasowe / DSF Kickboxing Challenge / Tomasz Sarara
zdjęcie autora artykułu

22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim dojdzie do arcyciekawej konfrontacji utytułowanych kickbokserów - Tomasza Sarary z Errolem Zimmermanem. Polak liczy, że kibice na długo zapamiętają jego starcie z Holendrem.

W tym artykule dowiesz się o:

Tomasz Sarara ma za sobą dwie walki w KSW. 17 lipca 2021 roku wszedł do okrągłej klatki po raz pierwszy i pokonał w niej Filipa Bradaricia. W drugim boju, do którego doszło rok później, zderzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem i chociaż przegrał, dał pokaz niesamowitej determinacji i serca do walki. Konfrontacja z Wrzoskiem została wybrana najlepszym starciem gali KSW 73.

Sarara wszedł do organizacji KSW prosto ze świata sportów uderzanych. Wśród jego najważniejszych osiągnięć w kickboxingu znalazły się między innymi: tytuł amatorskiego i zawodowego mistrza Polski, tytuł mistrza świata World Kickboxing Network, pas mistrzowski organizacji FEN, DSH i Celtic Gladiator.

- Errol Zimmerman był i nadal jest jednym z moich ulubionych zawodników, a to również oznacza, że ja go tak mocno podziwiam, że w żaden sposób się go nie boję, tak mocno podziwiam, że moim niemałym marzeniem było zawalczyć z takim gościem. Jestem w stu procentach przekonany, że zrobię swoje - powiedział Sarara w oficjalnej zapowiedzi pojedynku.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Jędrzejczyk ciągle w świetnej formie. O tym zdjęciu jest głośno

Starcie Polaka z Holendrem odbędzie się w formule MMA i poprzedzi walkę wieczoru XTB KSW 81. - Errol jest zawodnikiem z bardzo mocnym uderzeniem, ale jest też szablonowy, do rozszyfrowania i do ogrania. Chciałbym zrobić z nim taką walkę, która na długo zapadnie w pamięć - dodał Sarara.

Galę XTB KSW 81 będzie można oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej na KSWTV.com. Początek o 19.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj więcej: Mistrz FEN wchodzi do gry o milion dolarów! Podpisał kontrakt KSW potwierdza! Mamy pierwszego bohatera gali na PGE Narodowym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty