KSW potwierdza! Mamy pierwszego bohatera gali na PGE Narodowym

Mamed Chalidow, prawdziwa legenda i fenomen mieszanych sztuk walki, będzie jednym z bohaterów zbliżającej się gali XTB KSW Colosseum 2.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mamed Chalidow zawalczy na gali XTB KSW Colosseum 2 Materiały prasowe / Mamed Chalidow zawalczy na gali XTB KSW Colosseum 2
Już 3 czerwca organizacja KSW po raz drugi w historii przygotuje swoją galę na PGE Narodowym. W trakcie pierwszej gali Colosseum, do której doszło w roku 2017, Mamed Chalidow wystąpił w walce wieczoru i zmierzył się w niesamowitym pojedynku dwóch mistrzów z Borysem Mańkowskim.

Chalidow dzierżył wówczas pas kategorii średniej, a Mańkowski był mistrzem wagi półśredniej. Panowie dali świetny bój, który był prawdziwą ozdobą wydarzenia na PGE Narodowym. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i to wojownik pochodzący z Czeczeni wyszedł z niej jako zwycięzca.

Mamed Chalidow to nie tylko żyjąca legenda MMA, ale również prawdziwa ikona KSW. Od blisko 20 lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki i oczarowuje fanów fenomenalnymi umiejętnościami. Jest byłym mistrzem KSW wagi półciężkiej i byłym czempionem kategorii średniej. Od debiutu w roku 2004 stoczył 44 pojedynki, z których 36 wygrał.

Chalidow na swoim koncie ma 16 zwycięstw zdobytych przez nokaut i tyle samo przez poddanie. Jest to najlepszy wynik skończeni przed czasem w historii KSW. W swoich walkach zdobył 10 bonusów, a 20 razy występował w starciach wieczoru. W ostatnim pojedynku, do którego doszło podczas gali XTB KSW 77, 42-latek szybko rozprawił się z Mariuszem Pudzianowskim.

Czytaj także:
"Totalna bzdura". Chalidow reaguje na oskarżenia po walce z Pudzianowskim
Ołeksandr Usyk znów to zrobił. Tak pomógł rodakom

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski o gali KSW na Stadionie Narodowym: Liczymy na rekord frekwencji


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×