Joanna Jędrzejczyk przeszła operację. Czeka ją długa rehabilitacja

Po latach profesjonalnych treningów Joanna Jędrzejczyk musi się nieco "poskładać". Polska zawodniczka MMA wrzuciła zdjęcie po operacji. "Trochę bolesna kosmetyka" - napisała, a przy okazji zapowiedziała powrót do sportu.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Joanna Jędrzejczyk po operacji Facebook / facebook.com/joanna.jedrzejczyk / Joanna Jędrzejczyk po operacji
W najbliższym czasie Joanny Jędrzejczyk na pewno nie zobaczymy w oktagonie. Legenda polskiego MMA zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z kliniki po operacji barku.

"Kosmetyka trochę bolesna, ale po 20 latach w profesjonalnym sporcie okazała się konieczna" - napisała była mistrzyni UFC.

Okazuje się, że Jędrzejczyk wciąż myśli o powrocie do sportu, ale na razie czeka ją 9-miesięczna rehabilitacja po operacji. "Wrócę do robienia tego, co kocham - czyli sportu, rywalizacji i jeszcze więcej sportu planów mam co niemiara" - zdradziła 35-latka.

Jędrzejczyk napisała, że przez całą karierę nie zmagała się z dużymi problemami zdrowotnymi. Musiała dwukrotnie przejść operację śródręcza, ale był to wynik złego zbijania wagi przed walkami. Z kolei operowany bark dręczył ją już od trzech lat - także przed ostatnimi pojedynkami.

"Co najśmieszniejsze, pierwszy najostrzejszy objaw pokazał się przed pierwszą historyczną walką z Weili Zhang, a i tak daliśmy czadu, dając wtedy walkę roku" - dodała.

Przypomnijmy, że po drugiej przegranej walce z Zhang, w czerwcu 2022 roku, polska wojowniczka zapowiedziała koniec kariery. Później jednak kilkukrotnie mówiła o możliwym powrocie do rywalizacji w oktagonie (więcej TUTAJ). Na to teraz będziemy musieli jednak poczekać przynajmniej do przyszłego roku.

Czytaj też:
-> "Wyłożę karty na stół". Trener Pudzianowskiego stanowczo przed walką ze Szpilką
-> 11 walka dopisana do rozpiski gali na Stadionie Narodowym

ZOBACZ WIDEO: Sensacyjny transfer do KSW. "Gleba" tak zapowiada walkę z Głowackim
Chciał(a)byś zobaczyć jeszcze Joannę Jędrzejczyk w UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×