Rozdano bonusy po gali FEN 46. Mistrz nagrodzony za widowiskowy nokaut

W sobotni wieczór miejsce miała gala FEN 46, która odbyła się w Pile. Kilka dni po wydarzeniu, przedstawiciele organizacji nagrodzili zawodników, którzy w ich ocenie najlepiej się zaprezentowali.

Kamil Zejma
Kamil Zejma
Piotr Kuberski Materiały prasowe / Na zdjęciu: Piotr Kuberski
Nagrodę za najlepszy nokaut wieczoru otrzymał Piotr Kuberski. Mistrz kategorii średniej nie pozostawił żadnych wątpliwości w konfrontacji z podchodzącym do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem Kamilem Wojciechowskim, brutalnie rozbijając go już w inauguracyjnej odsłonie.

Kolejne indywidualne wyróżnienie trafiło na konto Damiana Rzepeckiego. W drugiej rundzie zmusił on swojego przeciwnika do odklepania, wykorzystując widowiskową technikę "brabo". Dzięki temu zwycięstwu nadal pozostaje niepokonany na zawodowstwie.

Z bonusu za najlepszą walkę cieszyć mogą się natomiast Wawrzyniec Bartnik, a także Bartłomiej Dragański. Zawodnicy zostawili w klatce całe serce, wymieniając się ciosami przez pełny, 15-minutowy dystans. Finalnie to pierwszy z nich sięgnął po triumf, jednogłośnie wygrywając na kartach sędziowskich.

Kolejna gala spod szyldu Fight Exclusive Night odbędzie się 17 czerwca w Ostródzie. Oficjalnie potwierdzono już chociażby dwie mistrzowskie batalie. Kacper Formela położy na szali swój pas wagi piórkowej, mierząc się z debiutującym w organizacji Nurzhanem Akiszewem. Czempion dywizji lekkiej Łukasz Charzewski, skrzyżuje natomiast rękawice z Patrykiem Duńskim.

Czytaj także:
Ciężki nokaut! Polak obronił tytuł w spektakularnym stylu
Zacięta batalia na FEN 46. Przełamanie Wawrzyńca Bartnika

ZOBACZ WIDEO: Wielkie wyróżnienie dla "Jurasa". "To dla mnie duża sprawa"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×