Ciężki nokaut! Polak obronił tytuł w spektakularnym stylu

Brutalnym nokautem zakończyła się walka wieczoru gali FEN 46 w Pile. Piotr Kuberski (12-1) efektownie pokonał Kamila Wojciechowskiego (8-1) i obronił pas mistrzowski w kategorii średniej. Pretendent klatkę opuścił na noszach.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Piotr Kuberski znokautował Kamila Wojciechowskiego na FEN 46 Twitter / Piotr Kuberski znokautował Kamila Wojciechowskiego na FEN 46
Bohaterowie walki wieczoru od początku wdali się w mocne wymiany ciosów. Wojciechowski miał w nich swoje dobre momenty, ale mistrz był tego wieczoru w świetnej formie. Kuberski idealnie trafił lewym ciosem na szczękę Wojciechowskiego, a ten nieprzytomny upadł na matę klatki.

Piotr Kuberski po raz drugi obronił pas FEN. "Qbear" odniósł dziewiąte zwycięstwo z rzędu w zawodowej karierze i po raz kolejny efektownie znokautował swojego rywala. Poprzednio w klatce Fight Exclusive Night moc jego pięści boleśnie odczuli Marcin Naruszczka i Marcin Filipczak.

Kuberski przyznał, że była to jego ostatnia walka z obowiązującego kontraktu z organizacją FEN. Niewykluczone jednak, że czempion pozostanie w szeregach drugiej siły polskiego MMA.

Zobacz nokaut:

Czytaj także:
Zmiana po 30 latach. Gamrot przeszedł operację
Mistrz wraca! Kolejna walka Marcina Bandla w klatce organizacji Brave CF

ZOBACZ WIDEO: Wielkie wyróżnienie dla "Jurasa". "To dla mnie duża sprawa"
Czy Piotr Kuberski trafi do UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×