Ruszyły zapisy na 8. Mistrzostwa MMA. Zawody odbędą się w Gliwicach

Już 28 października odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. 8. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Gliwicach. Zapisy ruszyły na stronach stowarzyszenia.

 Redakcja
Redakcja
Walka podczas mistrzostw MMA Polska Materiały prasowe / MMA Polska / Walka podczas mistrzostw MMA Polska

Ósme wydarzenia z cyklu Mistrzostw MMA organizowane Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się w Małej Hali PreZero Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50. Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do tego miasta. 8. Mistrzostwa MMA będą ostatnią szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przed ostatecznym powołaniem zawodników do pełnego składu kadry juniorów i seniorów.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy: https://mmapolska.org/zawody.php

Data zakończenia zapisów: 17.10.2023
Opłata startowa: I termin do 07.10.2023 - 100 zł
II termin od 08.10.2023 do 17.10.2023 - 130 zł.

Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 17.10.2023 - zgłoszenie jest nieważne.

Od tej edycji turnieju każdy zawodnik i klub będą mieli swój profil w systemie do rejestracji, dzięki któremu będą mogli łatwiej i szybciej zapisać się na kolejne edycje.

Wszyscy uczestnicy poprzednich edycji zawodów mają już założone profile i otrzymają na swój adres e-mail login i hasło do systemu, przez który mogą dokonać rejestracji. Nowi zawodnicy i kluby rejestrują się, zakładając nowy profil.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod numerem +48 668 377 100 lub na info@mmapolska.org

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”.

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. Tradycyjnie na zawodach rozegrane zostaną również walki kadetów.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×