Skandal na konferencji UFC. Szef organizacji kompletnie zaskoczony

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Dana White.
Twitter / / Na zdjęciu: Dana White.
zdjęcie autora artykułu

Do niemałego skandalu doszło podczas konferencji prasowej przed galą UFC 294 w Abu Zabi. Obywatel Indii zadał pytanie o zawodników ze swojego kraju. To co działo się podczas jego mowy zaskoczyło nawet Dane White'a.

W tym artykule dowiesz się o:

Już w sobotę od godziny 16:00 polskiego czasu w Abu Zabi rozpocznie się gala UFC 294. Najpierw zaprezentują się zawodnicy w czterech walkach wcześniejszej karty wstępnej, później od godziny 18:00 odbędzie się pięć pojedynków karty wstępnej, natomiast od 20:00 rozpocznie się karta główna w której ujrzymy siedem starć.

W czwartek odbyła się konferencja prasowa przed kolejną galą UFC organizowaną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Obecny był na niej także właściciel największej i najlepszej organizacji MMA na świecie Dana White.

Podczas zadawania pytań z publiczności jeden z kibiców pochodzący z Indii poruszył temat zawodników z jego kraju. W tym samym czasie z trybun zaczęły wybrzmiewać gwizdy oraz buczenie. Po chwili osoby zgromadzone na widowni zaczęły skandować "Pakistan, Pakistan".

Prezes UFC Dana White był mocno zdekoncentrowany zastaną sytuacją. Amerykanin był zdezorientowany i niezbyt wiedział, co się dzieje i dlaczego publiczność buczy oraz krzyczy "Pakistan".

ZOBACZ WIDEO: Co za debiut Rafała Haratyka! "Nie spodziewałem się, że moje ciosy tyle będą ważyć"

Odpowiedź jest bardzo prosta. Indie oraz Pakistan przez wiele lat toczyły wojny między sobą, a złe relacje między tymi dwoma krajami są utrzymywane do tej pory. Pakistańczycy zgromadzeni na trybunach, gdy usłyszeli, że kibic przed mikrofonem jest z Indii dali upust swoim emocjom.

Gala UFC 294 w Abu Zabi już w sobotę. W głównej walce wieczoru zmierzą się Isłam Machaczew i Alexander Volkanovski.

Zobacz także: Dariusz Michalczewski komentuje transfer Tomasza Adamka do Fame MMA Kiedy kolejna walka Błachowicza? Padła ważna data

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)