Ten wpis podpalił kibiców sportów walki. Będzie się działo!

Dwa i pół roku trwa przerwa Conora McGregora od rywalizacji w oktagonie. Irlandczyk ostatni raz zmierzył się w lipcu 2021 roku z Dustinem Poirierem. 35-latek zdradził, kiedy poinformuje o swojej kolejnej walce.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Conor McGregor Getty Images / Justin Setterfield / Na zdjęciu: Conor McGregor.
Na tę chwilę fani mieszanych sztuk walki czekali bardzo długo. Conor McGregor zdradził pierwsze szczegóły na temat swojego powrotu do oktagonu. Charyzmatyczny Irlandczyk to były mistrz UFC w wadze piórkowej i lekkiej.

W sobotni poranek czasu polskiego McGregor dodał post na portalu X. W nim przekazał, że w Nowy Rok poinformuje o dacie i swoim kolejnym przeciwniku. W internecie od razu wybuchła masa spekulacji.

Pierwsze z informacji, które znajdują się w przestrzeni medialnej mówią, że McGregor zmierzy się z Michaelem Chandlerem podczas gali UFC 300 w Las Vegas zaplanowanej na 13 kwietnia. Irlandczyk zapowiedział, że będzie to największy powrót w historii sportu.

Ostatni raz w klatce Conor McGregor wystąpił 10 lipca w Las Vegas podczas UFC 264. Wtedy przegrał z Dustinem Poirierem poprzez TKO (walka przerwana przez lekarza). Pół roku wcześniej obaj panowie także się zmierzyli i wynik walki był podobny - TKO (zakończenie walki poprzez ciosy pięściami).

ZOBACZ WIDEO: Padło pytanie o kasę. Szef KSW odpowiada wprost

Zobacz także:
"Rozwaliła mnie ta sytuacja". Hajto skomentował pojedynek z Wawrzyniakiem
Żona posła w oktagonie. Zobacz jej walkę

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×