"Ciągle mówisz o kasie". Borek zaproponował Adamkowi taki zawód

Mateusz Borek od lat utrzymuje świetne relacje z Tomaszem Adamkiem. W nagraniu opublikowanym przez "Super Express" znany dziennikarz nie szczędził złośliwości pod adresem byłego mistrza świata.

RS
Mateusz Borek Materiały prasowe / Na zdjęciu: Mateusz Borek
To już ostatnia prosta przed starciem Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem. Do hitowego pojedynku dojdzie podczas XTB KSW Epic w Gliwicach. Gala z udziałem gwiazd odbędzie się już w najbliższą sobotę (24 lutego).

Były mistrz świata federacji IBF i IBO w wadze junior ciężkiej po raz pierwszy postanowił spróbować swoich sił w tej federacji. Ważną rolę odegrał oczywiście aspekt finansowy, ale pięściarz osiągnął porozumienie w kierownictwem KSW.

W trakcie przygotowań do walki z Chalidowem Adamek może liczyć na wsparcie Mateusza Borka. Nie jest tajemnicą, że znany komentator sportowy to bardzo bliski przyjaciel 47-latka, w związku z czym może pozwolić sobie na więcej.

Dziennikarze "Super Expressu" przez cały dzień towarzyszyli Adamkowi na obozie w Górach Izerskich. W pewnym momencie Borek w żartobliwy sposób zwrócił się do przeciwnika Chalidowa.

- Ty Tomek ciągle mówisz o kasie. Powinieneś pracować jako taksówkarz - wypalił Borek w kierunku Adamka.

ZOBACZ WIDEO: Kiedyś walczył za grosze. Dziś spełnia marzenia!

Przed jednym ze sparingów uśmiech nie znikał z twarzy Adamka. Borek przekonywał też, że doświadczony zawodnik prezentuje wysoką formę w starciach kontrolnych.

Czytaj więcej:
"Przehajpowana blondi". Czyżewska zaczepia fanów
Mimo kontuzji oka upierał się, że widzi. Potem zszokował podczas wywiadu

Czy Adamek pokona Chalidowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×