Skandal w USA. "Jestem z Rosji. Nie rób tego"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Arman Carukjan
Getty Images / Jeff Bottari/Zuffa LLC / Na zdjęciu: Arman Carukjan
zdjęcie autora artykułu

Arman Carukjan pokonał Charlesa Oliveirę podczas gali UFC 300, ale zdecydowanie więcej mówi się nie o wielkim triumfie, a o tym co zrobił przed wejściem do oktagonu. Ormianin wyjaśnił, dlaczego stracił kontrolę.

W tym artykule dowiesz się o:

Arman Carukjan zadbał o to, żeby zrobiło się o nim głośno jeszcze przed skrzyżowaniem rękawic z Charlesem Oliveirą. Wszystko przez incydent, który miał miejsce tuż przed hitową walką podczas UFC 300 w Las Vegas.

Ormianin zmierzał do oktagonu i dał się sprowokować jednemu z kibiców, momentalnie ruszając na niego z pięściami. Wszystko zarejestrowały kamery, a zawodnik musiał się później tłumaczyć.

Co go tak rozdrażniło? Brak szacunku. Arman Carukjan dostrzegł, że śmiałek pokazał mu środkowy palec, a więc przekaz był bardzo prosty.

- Cóż, on pokazał mi "fu*ka" i chciał mnie uderzyć, a ja chciałem mu odpowiedzieć tym samym. Tyle. Ogólnie, to żadni inni goście, nikt mi tego nie pokazał - wyjaśnił zapytany o ten incydent podczas konferencji prasowej.

- Nieważne kim jesteś, uderzę cię w twarz. Możesz mi pokazać "fu*ka" nawet z odległości 200 metrów, nie zamierzam cię uderzyć, ale gdy jesteś blisko mnie, to jest jakby automatyczne... Wiesz, jestem z Rosji, więc nie rób tego, proszę. Albo pójdę do więzienia w USA" - wypalił.

Walka Armana Carukjana (22-3) z Charlesem Oliveirą (34-10) trwała trzy rundy. Po kwadransie starcia z triumfu cieszyć mógł się ten pierwszy, który wygrał niejednogłośną decyzją sędziów (---> RELACJA).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (18)
avatar
Ires
16.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
W więzieniu fighter zostałby zgwałcony ;D  
avatar
Sir Lolo Suski
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Już wkrótce jedynym tematem jakichkolwiek Międzynarodowych Spotkań w sprawie Ukrainy będzie bezwarunkowa kapitulacja kijowskiego reżimu.  
avatar
Sir Lolo Suski
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
2
2
Odpowiedz
Kto pozwala Ukraińcom komentować na polskim forum?  
avatar
teddy788
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
A co robi rusek w świecie?Powinien gnić w ruskim Mirze.  
avatar
Grzegorz Chodun
15.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Nie musi mówić że przez pochodzenie ma zzryty beret. Wszyscy to wiedzą o ruskich. Oni kucaja jak tylko ktoś jest silniejszy i bardziej bezwzględny jak oni. Ruskie to tacy Ukraińcy tylko bez jaj Czytaj całość