Skarbówka zajęła się legendą MMA. Potężne długi

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Eric Alonso / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow
Getty Images / Eric Alonso / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow
zdjęcie autora artykułu

Duże kłopoty finansowe ma Chabib Nurmagomiedow. Rosyjski urząd skarbowy, z powodu gigantycznych długów, zamroził kilka kont firmowych legendy MMA.

W tym artykule dowiesz się o:

Chabib Nurmagomiedow jest jednym z najlepszych zawodników w historii MMA. Stoczył 29 walk i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść. Walczył dla najlepszej organizacji MMA na świecie UFC.

Rosjanin swoją karierę zakończył w październiku ubiegłego roku. Później skupił się na prowadzeniu swoich kilku firm i, przynajmniej na razie, w tej działalności Nurmagomiedow nie radzi sobie tak dobrze jak w oktagonie.

Według informacji rosyjskiego portalu gazeta.ru, rosyjski urząd skarbowy zamroził konta kilku firm Nurmagomiedowa. Powodem takiej decyzji były długi sportowca, które wynoszą aż 297 milionów rubli. To około 13 milionów złotych.

Rosyjskie media informują także, że już wcześniej zamknięto kilka firm byłego zawodnika UFC, a powodem takiej decyzji były fałszywe dokumenty firmowe.

Czytaj także: Niespodziewana decyzja Conora McGregora Obrzydliwe. Aż trudno uwierzyć, że powiedział takie słowa o Putinie

ZOBACZ WIDEO: "Sugerowaliśmy to UFC". Mateusz Gamrot czeka na rywala i rzuca pomysł

Źródło artykułu: WP SportoweFakty