KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Sopot Sport's Day - Oficjalne wyniki

Kolejna, trzecia, a druga z udziałem sportów walki, gala z serii Sopot Sport's Day już za nami. Widowisko było niesamowite i zgromadziło całą rzeszę zarówno laików, jak i wielkich fanów sportów walki.

Arkadiusz Pawłowski
Arkadiusz Pawłowski

Trzecie wydanie Sopot Sport's Day przyniosło wiele rozrywki i emocji zarówno publiczności zgromadzonej na sopockim molo jak i zawodnikom, których energia po prostu roznosiła. Gdy przychodził czas na walkę potrafili się jednak skoncentrować i wykorzystywać swoje atuty w ringu.

Ze względu na wielopłaszczyznowy charakter imprezy pojawiło się wielu utalentowanych zawodników, takich, którzy nie oszczędzali się nawet jeśli walka była w założeniu "o pietruszkę", typowo pokazowa. Publiczność zaś nagradzała brawami wszystkie starania, efektowne akcje i przede wszystkim serce do walki, którego nie zabrakło.

W części MMA odbyły się cztery walki, które przyniosły widzom najwięcej radości i adrenaliny. Już w początkowych minutach pierwszej walki pomiędzy Sebastianem Przybyszem a Piotrem Pączkiem było jasne, że zawodnicy dają z siebie wszystko - krew polała się niemal błyskawicznie i przez resztę walki nasączała matę ringu.

Kolejna walka przyniosła pierwsze poddanie wieczoru (czy też raczej popołudnia, biorąc pod uwagę termin odbywania się gali) i poruszenie wśród publiczności, która zdawała się być niezwykle zainteresowana tym, co dzieje się w ringu pomimo tak wielu innych uciech i atrakcji oferowanych przez Sopot. Krzysztof Bednarski zdołał pokonać przeciwnika, z którym wcześniej miał spore problemy.

W trzeciej walce piorunujące wrażenie zrobił debiutujący w formule MMA, a wysoce szanowany ze względu na osiągnięcia w judo Błażej Mielcarek. Zawodnik zaprezentował wręcz nieludzką siłę i agresję i bardzo szybko skończył z rywalem dzięki technikom ground & pound, mimo że wcześniej nie miał praktycznie żadnych doświadczeń z walką w stójce.

Ostatnia walka MMA zamykała całą imprezę. Spotkali się najciężsi z zawodników i dali dobre show, tym ciekawsze, że publiczność była podzielona i każdy miał swojego faworyta. Po wyrównanym pojedynku Alan Jachimowski musiał uznać wyższość Jacka Adamczyka.


Oficjalne wyniki walk MMA na gali Sopot Sport's Day:

1. (65 kg) Sebastian Przybysz pokonał Piotra Pączka

2. (74 kg) Krzysztof Bednarski pokonał Mikołaja Chmielewskiego

3. (82 kg) Błażej Mielcarek pokonał Piotra Kokoszewskiego

4. (96 kg) Jacek Adamczyk pokonał Alana Jachimowicza

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×