MMA: Niespodziewana przegrana przyszłej rywalki Agnieszki Niedźwiedź

Eeva Siiskonen, która bedzię rywalką Agnieszki Niedźwiedź na październikowym MMA Attack 4, przegrała pierwszą walkę w karierze. Jej pogromczynią okazała się młoda Ukrainka Julia Stoliarenko.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Eeva Siiskonen (MMA 2-1) niespodziewanie doznała porażki przed własną publicznością na gali Carelia Fight w Imatrze. Finka została poddana już w 1. rundzie pojedynku. -Wyciągnęła balachę w tym samym momencie, w którym ściągnęła mnie do parteru i ręka mi wyskoczyła. Z pierwszej dźwigni uciekłam, ale druga była na tyle ciasna, że nie zdołałam się obronić - wyznaje Siiskonen.

Zawodniczka zapowiada jednak, że jej występ na MMA Attack 4 nie jest zagrożony, a w walce z niepokonaną Agnieszką Niedźwiedź (MMA 4-0) zaprezentuje się z lepszej strony. - Myślę, że damy dobrą walkę, bo ona również wydaje się być bardzo zdeterminowana. Nie wiem o niej zbyt wiele, znam tylko jej rekord. Wygra lepsza - mówi o pojedynku z Polką, Siiskonen.

Gala MMA Attack 4 odbędzie się 26 października w Ergo Arenie. W walkach wieczoru zobaczymy między innymi Tomasza Drwala i Damiana Grabowskiego.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×