Zawodnik MMA Robert Bryczek trenuje przed sezonem w Tajlandii

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/
zdjęcie autora artykułu

Tajlandia to zdaniem ekspertów sztuk walki najlepsze miejsce na świecie do treningu i rozwoju zawodników. Do tego kraju postanowił udać się Polak Robert Bryczek.

W tym artykule dowiesz się o:

Z doświadczenia mistrzów i zdobywania nowych umiejętności pod okiem instruktorów mieszanych sztuk walki postanowił skorzystać Robert Bryczek. Pochodzący z Bielska-Białej 24-letni zawodnik jest jednym z najlepszych wśród młodej kadry polskiego MMA.

- Postanowiłem przed nadchodzącym sezonem wyjechać na obóz treningowy do Tajlandii. Działa tam klub i mamy do dyspozycji kompleks treningowy, gdzie przyjeżdżają najlepsi na świecie zawodnicy, światowa czołówka. Pod okiem doświadczonej, wyspecjalizowanej kadry trenerskiej mamy wyjątkową okazję do rozwoju - powiedział Bryczek.

Robert Bryczek w Tajlandii
Robert Bryczek w Tajlandii

- Na co dzień trenuję w Bielsku-Białej. Gdy tutaj przyjechałem kilka dni temu, od razu wiedziałem, że ten teren sprzyja obozom - niesamowita atmosfera, czuć tu tradycję sztuk walki. Dotychczas wyjeżdżałem na obozy sparingowe głównie w Polsce, krótkie weekendowe treningi. W takim intensywnym i wszechstronnym obozie biorę udział pierwszy raz w życiu. Postaram się wykorzystać ten czas w 100 procentach na podniesienie swoich umiejętności i nabycie doświadczenia, które spożytkuję podczas turniejów w Polsce - zakończył zawodnik MMA.

Źródło artykułu: