Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Vahagn Petrosyan dla SportoweFakty.pl: Plus dla PROMMAC że zaufali doświadczeniu

[tag=41715]Vahagn Petrosyan[/tag], cutman wielu gal MMA w Polsce, specjalnie dla SportoweFakty.pl wypowiedział się w kwestii wydarzenia PROMMAC w Lublinie. Przyznaje on, że nowa organizacja poczyniła duży postęp.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Petrosyan po raz kolejny dbał o zdrowie zawodników, po tym jak związał się z Professional MMA Challenge na początku tego roku. - Organizacyjnie wyszło bardzo fajnie. Widać że organizatorzy wyciągają co chwilę jakieś wnioski, słuchają co inni mają do powiedzenia i efekt końcowy całej imprezy oceniam na duży plus! Dostaliśmy również zielone światło na sprawy typowo związane z naszymi fachami - czy to sędziowskie, czy cutmańskie, za co kolejny plus dla PROMMAC, że zaufali doświadczeniu - wyznaje Vahagn Petrosyan.
Doświadczony cutman odniósł się też do kwestii kontuzji. Okazało się, że zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych wymian w stójce i prób poddań w parterze. - W kilku walkach miałem okazję popracować, od małych rzeczy jak rozbity nos i krwiak pod okiem, po kilka rozcięć w walce wieczoru. Największego pecha jeżeli chodzi o urazowość twarzy miał Antek Chmielewski, gdzie po 3. rundzie zauważyłem trzy rozcięcia (jedno duże i dwa małe). Również Włoch Mattia Schiavolin miał spore rozcięcie po starciu z Oskarem Piechotą. Z kontuzji czysto stawowych, o których mi wiadomo, to jest to kolano u Piotra Wawrzyniaka (prawdopodobnie więzadło), oraz dwa przypadki u amatorów, czyli staw łokciowy i kolanowy - dodaje Petrosyan.Jesteś fanem MMA? Polub nas!
Twarz Antoniego Chmielewskiego oddaje ilość pracy Vahagn Petrosyana w Lublinie Twarz Antoniego Chmielewskiego oddaje ilość pracy Vahagn Petrosyana w Lublinie
Patronat nad galą Professional MMA Challenge: Po prostu walcz! w Lublinie sprawował serwis SportoweFakty.pl. W walce wieczoru Piotr Wawrzyniak pokonał na punkty weterana KSW, Antoniego Chmielewskiego.

Roksana Prucnal po PROMMAC w Lublinie: Wypadłam całkiem przyzwoicie

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×