UFC Fight Night 45: Aż osiem nokautów na jednej gali

Coraz więcej gal organizuje ostatnio największa organizacja MMA na świecie. Wynikiem tego są wydarzenia w środku tygodnia. Jedną z takich gal mogliśmy oglądać w ostatnią środę.

Jakub Madej
Jakub Madej

W walce wieczoru Donald Cerrone bez najmniejszych problemów poradził sobie z Jimem Millerem. "Kowboj" od pierwszych sekund narzucał rywalowi swoje tempo i nie dawał mu uzyskać jakiejkolwiek przewagi. W drugiej rundzie Cerrone kopnął rywala w korpus. Po tym uderzeniu Miller osunął się na ziemię, co sędzia przerwał myśląc, że kopnięcie trafiło poniżej pasa. Od pierwszych sekund kontynuowania starcia Cerrone rozpoczął napieranie na przeciwnika, trafiając w pewnym momencie wysokim kopnięciem, które trafiło Jima. Sędzia prawie natychmiastowo przerwał pojedynek po tym kopnięciu, które znokautowało Jima Millera.

Jesteś fanem MMA? Polub nas!
Walka wieczoru: Donald Cerrone pok. Jima Millera przez KO (wysokie kopnięcie), runda 2., 3:31

Główna karta:

Edson Barboza pok. Evana Dunhama przez TKO (kopnięcie na korpus i uderzenia), runda 1., 3:06
Rick Story pok. Leonardo Mafrę przez poddanie (trójkąt), runda 2., 2:12
Joe Proctor pok. Justina Salasa przez TKO (uderzenia), runda 2., 3:27
John Lineker pok. Alptekina Ozkilica przez TKO (uderzenia), runda 3., 4:51
Lucas Martins pok. Alexa White'a przez TKO (uderzenia), runda 3., 2:08

Pozostałe:

Gleison Tibau pok. Pata Healy'ego przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 30-27)
Leslie Smith pok. Jessamyn Duke przez TKO (uderzenie na wątrobę), runda 1., 2:24
Aljamain Sterling pok. Hugo Vianę przez TKO (uderzenia w parterze), runda 3., 3:50
Yosdnis Cedeno pok. Jerroda Sandersa przez TKO (kontuzja kolana), runda 1., (5:00)
Claudia Gadelha pok. Tinę Lahdemaki przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-26)