KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Krzysztof Jotko i Marcin Bandel również powalczą na UFC w Krakowie!

Do karty walk UFC Fight Night 64 dołączono kolejne starcia! Podczas gali w Krakowie Polskę reprezentować będą dodatkowo Marcin Bandel i Krzysztof Jotko.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Przeciwnikiem czołowego polskiego "średniego" będzie Garreth McLellan (12-2), były mistrz EFC Africa. 33-letni reprezentant RPA starciem w Krakowie zadebiutuje w oktagonie UFC. Wygrał on aż sześć poprzednich starć!
Dla Krzysztofa Jotki (15-1) starcie z zawodnikiem z Johannesburgu będzie już czwartą potyczką w Ultimate Fighting Championship. Zawodnik z Ornety odprawiał w ośmiokątnej klatce Bruna Santosa i Tora Troenga oraz musiał uznać wyższość Magnusa Cedenblada.

Przeciwnikiem Marcina Bandla (13-3) będzie Jason Saggo (10-2). Kanadyjczyk w oktagonie pokazywał się dotychczas dwukrotnie, z czego raz zwyciężył. Po pokonaniu Josha Shockleya przegrał z Paulem Felderem.

Walka na gali w stolicy województwa małopolskiego będzie dla popularnego "Bomby" powrotem po październikowej porażce przez nokaut z Mairbekiem Taisumovem. Bandel przerwał wówczas świetną passę dwunastu wygranych przez poddania w pierwszej rundzie z rzędu.

UFC Fight Night 64 odbędzie się 11 kwietnia w Kraków Arenie. Będzie to pierwsza impreza najlepszej organizacji MMA na świecie nad Wisłą. W walce wieczoru po raz drugi zmierzą się dwaj legendarni fighterzy wagi ciężkiej - Mirko Filipovic i Gabriel Gonzaga.

Aktualna karta walk:

265 lbs: Mirko Filipovic vs Gabriel Gonzaga
205 lbs: Jan Błachowicz vs Jimi Manuwa
185 lbs: Krzysztof Jotko vs Garreth McLellan
265 lbs: Daniel Omielańczuk vs Anthony Hamilton
170 lbs: Seth Baczynski vs Leon Edwards
170 lbs: Paweł Pawlak vs Sheldon Westcott
155 lbs: Marcin Bandel vs Jason Saggo

Paweł Pawlak kolejnym Polakiem na gali UFC w Krakowie! Duże wyzwanie przed łodzianinem

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×