Paweł Żelazowski związał się z Fight Exclusive Night

Utalentowany, 24-letni zawodnik MMA wagi półśredniej, Paweł Żelazowski z Białej Podlaskiej jest kolejnym fighterem, który podpisał długoterminowy kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night.

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Żelazowski jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia polskiego MMA, a świadczy o tym siedem zwycięstw z rzędu na profesjonalnych arenach.

To kolejny bardzo dobry ruch nowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji walk MMA i Kickboxingu. Żelazowski wzmocni rywalizację w najsilniejszej w Polsce dywizji półśredniej jaką dysponuje bez wątpienia FEN. Dołączy on do takich zawodników jak: Maciej Michalski, Michał Golasiński, Rafał Błachuta, Albert Odzimkowski czy Mindaugas Verzbickas, podnosząc poziom rywalizacji na europejskie wyżyny.
- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z pozyskania Pawła. Negocjacje nie były łatwe, ale ostatecznie przeważył aspekt sportowy i możliwości rozwoju jakie oferujemy utalentowanym fighterom. Żelazowski jest jednym z nich i zakładam, że u nas rozwinie swój talent, a jego walki będą tak widowiskowe jak dotychczas. Żelazowski wzmocni rywalizację u nas i wyniesie ją na europejski poziom, wraz z pozostałymi zawodnikami. Uważam, że już dziś mamy najmocniejszą wagę półśrednią w Polsce, a zamierzamy mieć najsilniejszą w Europie. Żelazowski doskonale wkomponuje się w ten scenariusz. Witamy go i czekamy na jego występy - powiedział Paweł Jóźwiak, prezes Fight Exclusive Night.

W nawiązaniu do postaci Żelazowskiego warto wspomnieć, iż podopieczny trenera Łukasza Grochowskiego prowadzącego team Dziki Wschód Biała Podlaska będący częścią Poland Top Team, był mistrzem Profesjonalnej Ligi MMA, a tytuł zdobył nokautując niepokonanego Salima Touahri. Jedynej punktowej porażki doznał walcząc ze świetnym Mickaelem Leboutem, zawodnikiem najsilniejszej organizacji MMA jaką jest UFC.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×