Fight Exclusive Night 8: Najlepsza karta w historii. MMA zdominuje tę galę

31 lipca odbędzie się gala Fight Exclusive Night 8 w Kołobrzegu. Podczas imprezy odbędzie się aż dziesięć pojedynków - to najlepsza dotychczasowa rozpiska FEN!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Choć galę zdominuje formuła MMA, to w walce wieczoru odbędzie się starcie na zasadach K-1. Jeden z najlepszych polskich kickbokserów, Tomasz Sarara, zmierzy się z groźnym Niemcem, Andre Schmelingiem.
Podczas karty głównej powalczą czołowi zawodnicy mieszanych sztuk walki w Polsce. W FEN zadebiutuje utalentowany "półśredni" Paweł Żelazowski, Wojciech Janusz ponownie pokaże swoją siłę w wadze półśredniej, kreowany na gwiazdę Paweł Kiełek zmierzy się w trudnym starciu z Romanem Szymańskim, a po porażce powróci Albert Odzimkowski.

Karta wstępna wcale nie będzie słabsza od najważniejszej części kołobrzeskiego wydarzenia. Już teraz zapowiedziano, że do klatkoringu wyjdą Maciej Różański, Akop Szostak, Rafał Lewoń i Michał Golasiński.

Transmisja z gali na antenie Polsatu Sport i Polsatu otwartego. Patronat medialny nad imprezą sprawuje portal SportoweFakty.pl.

Karta walk:

Karta główna
95 kg (K-1): Tomasz Sarara vs Andre Schmeling
77 kg: Paweł Żelazowski vs Artur Piotrowski
93 kg: Wojciech Janusz vs Marcin Wójcik
70 kg: Paweł Kiełek vs Roman Szymański
77 kg: Albert Odzimkowski vs Emil Weber Meek

Karta wstępna
84 kg: Maciej Różański vs TBA
Open: Akop Szostak vs TBA
77 kg: Rafał Lewoń vs Michał Golasiński
70 kg: Mateusz Rębecki vs TBA
66 kg: Łukasz Demczur vs Grzegorz Sajbor

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×