KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wstępna karta walk gali rosyjskiego potentata w Warszawie ogłoszona. Będą hity!

Już 6 lutego 2016 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się gala ACB 29. Polscy kibice z pewnością będą mogli się cieszyć, ponieważ praktycznie w każdej kategorii wagowej zobaczymy Polaków.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski

Federacja Absolute Championship Berkut to młoda i bardzo prężnie rozwijająca się organizacja MMA, która podczas każdej gali stawia na bardzo mocną kartę walk. Dzięki temu widzowie zarówno na trybunach, jak i przed telewizorami oglądają pojedynki na najwyższym sportowym poziomie, a zdecydowana większość z nich kończy się przed czasem.

Jeden z najbardziej perspektywicznych polskich zawodników Emil Różewski zmierzy się z Pawłem Pawlakiem. Dla Pawlaka będzie to debiut w organizacji ACB po tym, jak wcześniej trzy razy zawalczył w UFC. Obaj zawodnicy z pewnością będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony przed warszawską publicznością.

Swój ostatni pojedynek Michał Andryszak wygrał w zaledwie 17 sekund. Teraz będzie chciał powtórzyć ten wynik stając naprzeciwko starszego o jedenaście lat Niemca - Bjoerna Schmiedeberga.

Ciekawym zestawieniem będzie walka młodziutkiego, zaledwie dwudziestoletniego Ormianina Armena Stepanyana. Był on najlepszym polskim zawodnikiem amatorskim, który stosunkowo niedawno przeszedł na zawodowstwo. O kolejną wygraną powalczy z debiutującym Marcinem Jaskotem.

Na przebudzenie i poprawienie swojego rekordu przed własną publicznością z całą pewnością liczy Tomasz Janiszewski, który zmierzy się ze Zaurbekiem Bashaevem.

Adam Zając to jeden z najlepszych polskich zawodników w wadze średniej. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z niepokonanym do tej pory Shamkhanem Barakhanovem.

Ostatnią, z ogłoszonych w pierwszej turze walk, jest starcie doświadczonego Marcina Lasoty, który postara się zastopować pochodzącego z Rosji Askara Askarova. Askarov do tej pory nie ma na swoim koncie żadnej porażki.

Karta walk:

77 kg: Emil Różewski (6-1) vs Paweł Pawlak (11-2)
Open: Michał Andryszak (15-6) vs Bjoern Schmiedeberg (10-5-1)
57 kg: Marcin Lasota (9-2) vs Askar Askarov (4-0)
66 kg: Armen Stepanyan (1-1) vs Marcin Jaskot (0-0)
Open: Tomasz Janiszewski (5-5) vs Zaurbek Bashaev (1-1)
84 kg: Adam Zając (8-2-1) vs Shamkhan Barakhanov (4-0)

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×